بهترین مرکز خرید آنتالیا

شما باید در کنار تمام این خصویات این را هم اضافه کنید که این مرکز خرید بزرگ دارای ۲۳ رستوران، فست فود، فود کورت و کافه است تا نیازهای غذایی و شکم گردی شما را برطرف سازند که از میانشان، برندهای غذایی بین المللی هم وجود دارند. با این که گفتنی ها از مرکز خرید میگروس زیاد است اما، در میان آن ها باید شما این را بدانید که در این مرکز خرید سالانه جشنواره های مختلفی برگزار می گردد. در ادامه در مقاله ی بهترین مرکز خرید آنتالیا با ما همراه باشید.

بگذارید این گونه بگوییم که، این مرکز خرید میزبان رویدادها و جشنواره های مختلفی است که هم گردشگران و توریست هایی که به آن سفر کرده اند را به سمت خود جذب می کند وهم گردشگرانی که در مناطق دیگر مستقر شده اند را به سوی خود می کشاند.

بهترین مرکز خرید آنتالیا
فودکورت های میگروس

در فودکورت مرکز خرید میگروس آنتالیا ۲۳ رستوران و کافه وجود دارد که همگی پاسخگوی نیازهای شکم گردانه ی شما هستند. به طور مثال این کافه و رستوران ها عبارتند از: برگر کینگ در طبقه ی اول، اوستا دونر در طبقه ی اول، استار باکس در طبقه ی اول، پیدم در طبقه ی اول، مک دونالد در طبقه ی اول، مک دونالد آیس کریم در طبقه ی اول، کی اف سی در طبقه ی اول و بسیاری از شعبات رستوران ها و کافه ها.

سینما ماکسیموم

مرکز خرید میگروس آنتالیا همانند بیشتر مرکز خریدهای دیگری که در ترکیه وجود دارد، دارای یک پردیس سینمایی بسیار بزرگ و مدرن به نام ماکسیموم است که در تمام طول سال در خود جدیدترین فیلم های ترکیه و جهان را بر روی پرده می برد. این سینما درشهرهایی چون استانبول، آنتالیا و آنکارا هم شعبه دارد. سینما ماکسیموم دارای ۸ سالن مختلف است و در طبقه ی اول قرار گرفته.

زمین بازی و شهربازی آکتورلند

به طور مثال اگر می خواهید تا در این مرکز خرید، لوازم ارایشی و بهداشتی خریداری نمایید؛ ۱۵ فروشگاه و مغازه ی مختلف در برابر شما قرار گرفته است. می توانید به فروشگاه فلورمار (Flormar) در طبقه ی همکف، ایور روشه ی (Yves Rocher) فرانسوی در طبقه ی اول، گلدن رز (GOLDEN ROSE) در طبقه ی همکف و منفی ۱، فروشگاه مک (MAC) در طبقه ی اول و سفورا (Sephora) در طبقه ی اول و بسیاری دیگر از فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی در طبقات دیگر سر بزنید.

برای خرید لباس و پوشاک چه برای بانوان و چه برای آقایان می توانید تا از ۳۰ فروشگاه مختلف در این مجموعه خدمات دریافت کنید. برخی از این برندها عبارتند از: لی وایز (Levis) در طبقه ی منفی ۱، کوتون (KOTON) در طبقه ی همکف، کالینز (COLIN’S) در طبقه ی اول، منگو (MANGO) در طبقه ی اول، اویشو (OYSHO) در طبقه ی همکف، زارا (ZARA) در طبقه ی همکف و طبقه ی منفی ۱، لاگوست (LACOST) در طبقه ی همکف و بسیاری از دیگر فروشگاه ها و برندهای دیگر اشاره نماییم.

بهترین مرکز خرید آنتالیا

برندها
برای خرید وسیله هایی همچون لوازم جانبی، اکسسوری ها و زیورآلاتی همچون: انواع کیف پول، کیف دستی، عینک، ساعت، کلاه و دیگر وسایل نیز می توانید به ۱۴ فروشگاهی که در این مرکز خرید دارای این محصولات هستند، سر بزنید. زیورآلات آتاسای (ATASAY) در طبقه ی اول، فروشگاه پاندورا (PANDORA) که برندی بسیار مجلل در زمینه ی زیورآلات است و در طبقه ی منفی ۱ قرار گرفته است، اکسسورایز (Accessorize) که برندی معروف و ترکیه ای در طبقه ی همکف است، سواچ (Swatch) که نمایندگی ساعت های سوئیسی معروف است و در طبقه ی اول قرار گرفته و بسیاری از فروشگاه های دیگر، سر بزنید.

برای خرید کیف و کفش نیز شما می توانید تا از حداقل ۱۵ فروشگاهی که به صورت تخصصی تنها کیف و کفش می فروشند، استفاده نمایید. فروشگاه هایی همچون: فروشگاه کیفیدیس (KIFIDIS) در طبقه ی منفی ۱، دسا (DESA) برند و مارک شناخته شده ی ترکی با محصولات کیف و کفش چرم در طبقه ی همکف، مارک سامسونیت (Samsonite) که یک برند معروف در زمینه ی کیف و چمدان: است در طبقه ی منفی ۱، بامبی (BAMBİ) برندی ترکی در زمینه ی کفش که در طبقه ی اول قرار گرفته است، فروشگاه دریمود (DERİMOD) که یک برند ترک در زمینه ی کیف و کفش چرمی است در طبقه ی همکف و بسیاری از فروشگاه های دیگر مراجعه بفرمایید.

برای تهیه ی لوازم ورزشی نیز شما می توانید تا به نمایندگی های برندهایی همچون؛ آدیداس (Adidas) در طبقه ی چهارم، فروشگاه نایکی (Nike) در طبقه ی چهارم، فروشگاه آندر آرمور (Under Armour) که برندی بسیار معروف و شناخته شده است در طبقه ی چهارم، به فروشگاه بوینر (BOYNER) در طبقه ی همکف و منفی ۱ و به فروشگاه فنریوم (FENERIUM) در طبقه ی همکف مراجعه فرمایید.

اگر قصدتان از حضور در مرکز خرید میگروس آنتالیا خرید لوازم خانگی است نیز می توانید به فروشگاه هایی مثل: مادام کوکو (Madame Coco) در طبقه ی اول این مرکز خرید، انگلیش هوم (English Home) که از جمله مارک ها و برندهای ترکی و معروف لوازم خانگی با طراحی انگلیسی است در طبقه ی منفی ۱، فروشگاه کاراچا (KARACA) در طبقه ی اول، فروشگاه مودو (MUDO) در طبقه ی منفی ۱، فروشگاه بوینر (BOYNER) در طبقه ی همکف و منفی ۱، فروشگاه موموسو (Mumuso) در طبقه ی اول و فروشگاه برناردو (BERNARDO) در طبقه ی اول سر بزنید.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید