هتل ۳ ستاره ی نظر بیچ آنتالیا

از جمله امکانات هتل می توان به خدمت ها تنظیف روزانه، داشتن پارکینگ بلاعوض :صفت بی مزد بدون نیاز به رزرو قبلی و اینترنت بی سیم بلاعوض :صفت بی مزد در همه نقاط هتل رمز کرد. دقت داشته باشید که ورود ستوران و آدمیان منسوب ومربوط به خانه به هتل غیرشرعی (مال) و است. استفاده از امکانات حقوق بگیر آن مانوس ابزار فکس و فتوکپی محتاج آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه علی حده هستند. در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد هتل ۳ ستاره ی نظر بیچ آنتالیا بیشتر می گوییم.

هتل 3 ستاره ی نظر بیچ آنتالیا

اتاق ساعت ۲ بعد از ظهر در جوانمردی مهمانان هتل قرار خواهد گرفت و برای پس جابه جایی سپردن دادن آن تا ساعت ۱۲ ظهر زمان خواهند داشت. مسلماً در صورت وهن آسیب زیاد با زمان تصعید می توانید ادوات خود را در مخزن بقچه قرار دهید. کارمندان هتل به زبان های ترکی، روسی، آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند.

امکانات تفریحی هتل

سرگرمی های متنوعی برای مهمانان هتل درنظر نژند شده است که از جمله آن ها می توان به تراس آفتاب، ساحل خصوصی، باغ، آبگیر شنا، حوضچه فضای باز فصلی، حمام ترکی و مرکز بدنسازی تمثیل کرد. هتل نظر بیچ آنتالیا دارای فراغت زنده شبانه، افرادی برای خوشی و زمین بازی بچه ها می باشد.

رستوران هتل:

بوفه صبحانه هر روز از ساعت ۷ تا ۱۰ صبح چیده می شود، بوفه نهار از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ و بوفه شام از ۱۲ تا ۲۱ آماده پیشواز از مهمانان هتل می باشد. بین ساعت ۱۹ تا ۲۱ نیز ویتامین باز خدمت ها نمایش می دهد.

امکانات اتاق های هتل

هتل در مغشوش و جمع وجور دارای ۱۰۸ اتاق است که یکی از آن ها برای نفوس وامانده نازل و گران است و ۲۲۲ تخت وسع آن ها است. از جمله امکاناتی که تمام اتاق های هتل آن را دارند تلفن مستقیم، حمام، سشوار، مینی بار، جهاز خبره باش، بالکن، تلوزیون، اینترنت بی سیم، اسپلیت، تلبیس هوای نیكو و یخچال می باشند. برخای از اتاق ها رو به دریا و برخی دیگر رو به باغ هستند.

انواع اتاق های هتل

اتاق های استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت کینگ سایز یا دو تخت تویین هستند و دو رشید پیر همنشین ۱ کودک می توانند در آن بیتوته کنند. می توانید با هزینه بسیار اتاق رو به دریا را کرایه کنید.اتاق های خانواده: اتاق های سلاله در واقع اتاق های استانداردی هستند که به یکدیگر متصل می شوند و از داخل با یک در به یکدیگر راه دارند.

هتل 3 ستاره ی نظر بیچ آنتالیا

فاصله هتل

پارک باترفلای آنتالیا:۶ کیلومتر درازا آن را توسط تاکسی ۱۰ دقیقه ای خواهید گذراند.آبشار لاور دودن: ۶۰۰ متر تا هتل وهن آسیب دارد و کافی است تنها ۱۱ دقیقه پیاده روی کنید تا به آبشار برسید.دارالشفاء مدیکال پارک آنتالیا:۹ کیلومتر از هتل فاصله دارد . در بساط لازم تاکسی طی ۱۱ دقیقه شما را می رساند.مرکز خرید دیپو اوتلت:۶ کیلومتر از هتل دورتر است و تاکسی می تواند طی ۲۰ نكته لحظه مهمانان را به این مرکز خرید می رساند.

تئاتر متروپلین شهرداری: ۸ کیلومتر دورتر از هتل است و تاکسی طی ۲۵ لطیفه شما را به تماشاخانه می رساند تا از برنامه های آن دیدن کنند.پارک ساحلی لارا:تا این پارک که ۲ کیلومتر از شما دورتر است، ۱۰ دقیقه با تاکسی، زمان می خواهید. پیاده نیز ۵۰ لطیفه ای خواهید رسید.مرکز خرید ترا سیتی: تا این مرکز خرید، ۳ کیلومتر فاصله دارید که با تاکسی ۸ لطیفه ای می رسید. اگر اهل پیاده روی باشید نیز ۴۳ دقیقه ای مقصد را بینش رویت خواهید کرد.

مرکز خرید مال او آنتالیا: این دكه از شما ۵ کیلومتر دورتر از شماست که تاکسی ۲۰ نكته لحظه ای شما را می رساند. تم پارک لَند آو لجندز: ۳ کیلومتر است که بعد از ۲۹ دقیقه تاکسی سواری، به آنجا خواهید رسید.بنای هادرینز گیت: ۱ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۳ لطیفه ای به آنجا می رساند.

ماذنه شکسته آنتالیا: ۲ کیلومتر از هتل شما دورتر است که اگر با تاکسی بروید ۳۳ لمحه در راه خواهید بود. برج ساعت: ۴ کیلومتر از شما دورتر می باشد که تاکسی شما را بعد از ۲۸ لمحه می رساند. یاچ مارینا: ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۸ لمحه ای مقصد خود را دید خواهید کرد.

هتل 3 ستاره ی نظر بیچ آنتالیا

موزه آنتالیا: ۴ کیلومتر زمان و پهنا آن را توسط تاکسی ۲۵ دقیقه ای خواهید گذراند.پارک آبی آنتالیا:۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد که ۲۷ نكته لحظه ای توسط تاکسی به آنجا می رسید. مرکز خرید ۵M میگروس: ۱ کیلومتر از هتل نظر بیچ لارا آنتالیا دورتر است که با با تاکسی ۳۰ نكته لحظه ای به آنجا می رسید. آکواریوم آنتالیا: ۱ کیلومتر تا هتل شما گزند تفرق دارد. با تاکسی بعد از ۲۷ لطیفه آن را خواهید دید.  هیات خطسیر آنتالیا: ۱ کیلومتر تا هیات خطسیر فاصله دارید. تاکسی ۱۵ دقیقه بعد شما را از هتل نظر بیچ آنتالیا به مطار نوار می رساند.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید