هتل ۵ ستاره ی رکسوس بلدیبی آنتالیا

مهمانان ۱۸۷ اتاق هتل می توانند به صورت شبانگاه روزی به مقبول تخلیه هتل رجوع کنند و التماس های خود را به آنان مطرح کنند. هتل خدمت ها را به صورت یو آل نمودن می کند و می توانید در هر زمان از خوراکی های كثرت و مفتی و غیررایگان آن استعمال کنید. هتل روزانه خدمت ها سرو اتاق را اجرا می دهد و می توانید از همه جای آن به اینترنت بی سیم مفتی و غیررایگان دسترسی داشته باشید. نیز اگر بورس افزودن را آهار کنید شستشوی لباس، اتو و خشک کردن آن و یا ترانسفر شما به طول ۴۲ کیلومتر از گذرگاه آنتالیا نیز توسط هتل رکسوس بلدیبی به كاربستن می شود.در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد هتل ۵ ستاره ی رکسوس بلدیبی آنتالیا بیشتر صحبت می کنیم.

هتل 5 ستاره ی رکسوس بلدیبی آنتالیا

کارمندان هتل به زبان های ترکی، روسی، انگلیسی و آلمانی صحبت می کنند و برای چک این از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۲ شب و برای واگذاری دادن اتاق از نیمه شب تا ۱۲ ظهر فرصت خواهید داشت.

امکانات تفریحی هتل رکسوس بلدیبی آنتالیا

مهمانان هتل رکسوس بلدیبی آنتالیا می توانند از بوفه رایگان صبحانه، نهار و شام که معشوقه مفصل است و گونه ها و اشكال خوراكها و مشروب ها را سرو می کند استفاده کنند. هتل چشم اندازی فوق العاده دارد و لعب های متنوع را برای مذاق سرشت ها و سن های متنوع (در برخی فصل های سال) آراستگی داده است. هتل دارای ساحل برجسته می باشد و می توانید محبوبه در آن شنا کنید. جمع بر آن داری استخر روباز، سرپوشیده، مرکز بدنسازی، حمام ترکی و … نیز می باشد.

رستوران های هتل:

رستوران تورکواز: كاباره اصلی هتل که از ساعت ۷ صبح تا ۲ فلق و شام جمع وعده های غذایی را به صورت بوفه و رایگان سرو می کند.رستوران اسنک: رستوان کوچکی در کنار حوضه که وعده های غذایی سبک را ارائه می کند.لا روزتا: رستورانی برای شام با سبک و سیاق ایتالیایی.رستوران مرمید: قدرت و كم ارزش شام برای کسانی که اشتیاق مند به غذاهای دریایی و مدیترانه ای هستند.رستوران باربیکیو: غذاهای کبابی و گریل را به صورت انتخابی از منو در شام سرو می کند.

هتل 5 ستاره ی رکسوس بلدیبی آنتالیا

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل رکسوس بلدیبی آنتالیا متجاوز شیک و مدرن لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و كاناپه) شده اند و دارای امکاناتی از جمله آلت تدلیس هوای مطبوع، مینی بار، تلوزیون صفحه تخت متصل به شبکات جهانی، حمام ممتاز معشوق با وان، دوش، سشوار، نعلین و لوازم آرایشی سالم رایگان هستند. دمپایی و حوله نیز در اتاق ها وجود دارد. اتاق ها كلیه دارای بالکنی با چشم اندازهای سایر اجنبی هستند.

انواع اتاق های هتل

اتاق کلاسیک دابل: این اتاق ها ۳۳ متر مربع وسعت دارند و دارای دو یک تخت دابل بزرگ هستند و دو مجلسی یار و دشمن می توانند در آن جایدهی کنند. چشم انداز اتاق می تواند به انتخای شما رو به کوه یا رو به دریا باشد.  اتاق دولوکس تریپل: اتاق هایی با ۶۵ متر مربع وسعت که دارای یک تخت تویین و یک تخت دابل بزرگ می باشند و می توانند مدعو :صفت خوانده دعوتی ۳ بزرگ سال باشند. این اتاق ها نیز به گزینش شما رو به کوه یا دریا خواهند بود سوییت خانواده: این اتاق ها ۷۸ متر مربع مساحت و دارای یک تخت دابل بزرگ هستند که امکان نقصان کردن تخت به آن نیز وجود دارد و ۵ بزرگ سال مصاحب یک کودک می توانند در آن اسكان کنند. برای سوییت نیز حق آزادی بین ویو دریا و کوه را دارید.

فاصله هتل

 ناحیه آزاد آنتالیا:۱۷ کیلومتر درازا آن را توسط تاکسی ۲۰ نكته لحظه ای خواهید گذراند.تفرجگاه ساحلی ستور آنتالیا:۱۵ کیلومتر از شما دورتر می باشد که تاکسی شما را بعد از ۱۶ لمحه می رساند. تله کابین تونک تپه: این تله کابین از شما ۱۶ کیلومتر دورتر است که تاکسی ۲۰ لمحه ای شما را می رساند.

هتل 5 ستاره ی رکسوس بلدیبی آنتالیا

آکواریوم آنتالیا: ۲۳ کیلومتر تا هتل شما فاصله دارد. با تاکسی بعد از ۳۰ نكته لحظه آن را خواهید دید. پارک موزه مینی سیتی کنیون: ۲۸کیلومتر تا شما گزند تفرق دارد که بعد از ۲۹ لمحه تاکسی موتور به آنجا خواهید رسید. پارک ساحلی کونیالتی: ۲۳ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۰ دقیقه ای به آنجا می رساند.

پارک آبی آنتالیا:۲۲ کیلومتر تا شما گزند تفرق دارد که ۳۰ لمحه ای توسط تاکسی به آنجا می رسید. مرکز خرید ۵M میگروس: ۲۲ کیلومتر از هتل رکسوس بلدیبی آنتالیا دورتر است که با تاکسی ۲۷ لمحه ای به آنجا می رسید.گروه آنتالیا: ۳۰ کیلومتر با جوخه گزند تفرق دارید. تاکسی ۴۰ دقیقه بعد شما را در جماعت پیاده خواهد کرد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید