هتل ۵ ستاره ی وایکینگ استار آنتالیا

هتل مجموعه ای ۵ بازیگر و ساحلی است و تلاش کرده بتواند با خدمات خوب مهمانان را از خارج شدن هتل برای گشت یا سرو غذا بی نیاز کند. پذیرش شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود و کارهای تبدیل اتاق با سرعت بالایی به كاربستن می شود. اینترنت بی سیم بلاعوض :صفت بی مزد در همه قسمت های هتل در قدرت می باشد و پارکینگ مجانی و بدون لزوم به رزرو قبل نیز در قدرت است. اتاق ساعت ۲ بعد از ظهر به شما تغییر داده خواهد و برای پس دادن اتاق از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۲ ظهر فرصت خواهید داشت. البته در صورت گزند تفرق زیاد با پروازتان می توانید آلات خود را در سیلو چمدان قرار دهید. کارمندان هتل به زبان های انگلیسی، روسی، ترکی و آلمانی پاسخگوی شما خواهند بود. در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد هتل ۵ ستاره ی وایکینگ استار آنتالیا بیشتر می گوییم.

هتل 5 ستاره ی وایکینگ استار آنتالیا

امکانات تفریحی هتل وایکینگ استار آنتالیا

انواع و اقسام كارها خدمت گزاری ها بغاز مو، پوست و ناخن در هتل نمایش می شود. می توانید از حمام ترکی آلبوم كاربرد کنید. هتل دارای استخر، مرکز بدنسازی و کافی شاپ کنار حوضه برای افرادی است که پس از شنا کردن در حوضچه كامل تشنه هستند. برای شنا در آن لازم نیست حوله ببرید چرا که حوله تمیز به شما داده خواهد شد. هتل دارای مرکز بدنسازی همراه با کمدهای قفل دار است. بعد از یک روز خسته کننده می توانید در سونا، جکوزی و یا مرکز اسپا معشوقه جراحت در کنید. کسانی که با کودکانشان سفر کرده اند با پرداخت بورس می توانند برای ساعاتی حراست از آن را به پرستاران هتل ارجاع کنند.

رستوران های هتل:

همان طور که گفته شد هتل خدمت ها غذایی را به صورت رایگان نمایش می کند و می توانید تمام وعده های غذایی و كالا اقسام دسر و میان وعده را نیز بدون هیچ بورس ای كاربرد کنید. هر روز صبحانه از ساعت ۷:۳۰ یا ۱۱ صبح به صورت بوفه سرو می شود.رستوران شماره ۱: رستورانی که جمع وعده های غذایی را می توانید در آن نوش جان کند و اگر هوا خوب باشد در فضای باز بنشینید.رستوران میزان تعدید ۲: رستورانی که فقط غذاهای ایتالیایی را برای شما سرو می کند و حتما باید از چند روز قبل آن را رزرو کنید.

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها دارای امکانات لازم برای اتو کردن لباس هستند. از دیگر فایده خو های آن ها دارا بودن جهاز گرمایشی، حیله هوای مطبوع، تلوزیون صفحه تخت، محل بازی کودکان، سشوار، ساعت زنگ دار، تلفن، مینی بار، دوش حمام، بالکن، فضای سواسوا برای نشستن، تراس، وان، لوازم آرایشی صحی که یومیه شارژ می شوند، کف پارکت شده و حوله می باشد.

هتل 5 ستاره ی وایکینگ استار آنتالیا

انواع اتاق های هتل

اتاق های دابل: این اتاق ها ۳۲ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت کینگ سایز دابل هستند و سه سالمند مصاحب ۱ کودک می توانند در آن اتراق کنند.اتاق دابل یا تویین با بوم رو به استخر: اتاق هایی با ۲۵ متر مربع وسعت که دارای تخت کینگ سایز یا دو تخت تویین می باشند و می توانند مهمان و مهماندار ۲ بزرگ سال و ۱ کودک باشند.

اتاق خانواده: این اتاق ها مجموعا ۲۵ متر مربع مساحت و دارای یک تخت کینگ سایز و یک تخت سینگل هستند، ۳ بزرگ سال یار و دشمن ۱ کودک سعت آن ها است.. اتاق مدل تریپل: با ۲۵ متر مربع وسعت دارای سه تخت سینگل می باشند که ۳ بزرگ سال می توانند در آن بمانند.

فاصله هتل

کمر مارینا:۳ کیلومتر درازا آن را توسط تاکسی ۷ لطیفه ای خواهید گذراند. پیاده می توانید بعد از ۲۴ لمحه به این منطقه برسید.پارک و ساحل مون لایت:۴ کیلومتر از شما دورتر می باشد که تاکسی شما را بعد از ۸ نكته لحظه می رساند. پیاده، ۲۵ لطیفه ای می رسید.

شهر كهن فاسلیس: این مجموعه از شما ۳ کیلومتر دورتر است که تاکسی ۱۳ لمحه ای شما را می رساند. آکواریوم آنتالیا: ۱ کیلومتر تا هتل شما گزند تفرق دارد. با تاکسی بعد از ۴۳ دقیقه آن را خواهید دید.گوینوک کنیون: ۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که بعد از ۲۱ لمحه تاکسی سواری به آنجا خواهید رسید.

هتل 5 ستاره ی وایکینگ استار آنتالیا

تاهتالی۲۳۶۵: ۵ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۲ دقیقه ای به آنجا می رساند. پارک آبی آنتالیا:۲ کیلومتر تا شما گزند تفرق دارد که ۱۲ لطیفه ای توسط تاکسی به آنجا می رسید مرکز اسکی:۴ کیلومتر از شما فاصلهدارد که با تاکسی حدود نیم ساعت را در راه خواهید بود. پارک ساحلی بیلدیبی: تا هتل وایکینگ استار آنتالیا ۱۴٫۶ کیلومتر فاصله دارد که می توان با تاکسی آن را در ۱۲ لطیفه پیمود. گذرگاه آنتالیا: ۱ کیلومتر با باند وهن آسیب دارید. تاکسی ۵۷ نكته لحظه بعد شما را در فرودگاه پیاده خواهد کرد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید