مرکز خرید مارک آنتالیا

قصد شما از سفر به ترکیه بازدید از طبیعت و سواحل زیبای دریای مدیترانه باشد و یا بازدید از آثار تاریخی و دنیای مدرن ، حتما خرید از بازار های آن جزو یکی از گزینه هایی است که انجام آن را فراموش نخواهید کرد. برترین مرکز های خرید که شعبه های زیادی از برند های معروف سراسر دنیا را در خود جای داده اند را می توان در شهر های آنتالیا و استانبول پیدا نمود.

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا با معماری شیک و مدرن یکی از مراکز خرید آنتالیا می باشد که در سال ۲۰۱۳ میلادی و در مساحتی به وسعت ۵۱ هزار متر مربع با ۱۵۵ باب مغازه احداث شده است. این مجتمع در مرکز شهر و در ناحیه کنیالتی واقع است.

اجناس بسیار با کیفیت و با قیمت هایی مناسب هر بودجه از پوشاک گرفته تا به روز ترین تکنولوژی دنیا به همراه سرگرمی های متنوع و جذاب از جمله ۱۰ سالن سینما، کافه ها و چندین رستوران با غذا های خوشمزه را در آن جا می توانید بیابید. البته طرز قرار گیری هر مغازه بر اساس برنامه ریزی است و در نتیجه به راحتی می توانید به بخش مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. مانگو، کتون و ماوی از برخی از برند های موجود می باشند.

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا

وجود شعبه هایی از بعضی از برند های معروف کشورمان که به تازگی در آن جا مشغول به کار شده اند ، از نکته های قابل توجه مرکز خرید آنتالیا است. یک آب نما در داخل این مرکز وجود دارد که با روشن شدن در شب ها زیبایی خاصی به آن جا می دهد. برای رفاه حال خریداران یک پارکینگ بزرگ با ظرفیت ۳ هزار اتومبیل نیز در نظر گرفته شده است که عنوان بزرگ ترین پارکینگ در آنتالیا را به خود اختصاص داده است. البته تراموا درست مقابل این مرکز ایستگاه دارد و شما می توانید از آن برای رسیدن به این مرکز بزرگ استفاده نمایید.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید