حمام رومی‌ها در آنتالیا (Roman bath)

شهر زیبای آنتالیا یکی از شهر های توریست پذیر کشور ترکیه می باشد که جاذبه های گردشگری زیادی دارد. یکی از جاهای دیدنی آنتالیا که طرفداران خاص خود را دارد ، حمام رومی ها (Roman bath) ، می باشد. این حمام با فضای آرامش بخش خود هر ساله میزبان گردشگران و علاقه مندان زیادی از سراسر جهان است که برای استراحت و کسب آرامش به آنتالیا سفر می کنند.

حمام رومی‌ها

حمام رومی‌ها

حمام رومی‌ها در آنتالیا در شرق منطقه سیده و در قلب جنگل های پوشیده از درختان کاج و نزدیک به ساحل های ماسه ای و دریای آرام و بی نظیر مدیترانه قرار گرفته است. همین موقعیت جغرافیایی مناسب موجب شده است تا به همراه امکانات تفریحی و آسایشی متعدد و با کیفیت مانند رستوران های ساحلی ، اقامتگاه هایی برای استراحت ، هتل های لوکس و ورزش های آبی که در این منطقه وجود دارند ، این حمام بسیار مورد توجه بازدید کنندگان خود واقع شود. اقامتگاه سورگون را نیز می توان در نزدیکی آن مورد بازدید قرار داد.

این حمام که امروزه به یک موزه تبدیل شده است ، گنحینه ای از برترین اثر های تاریخی و قدیمی آنتالیا را در خود جای داده است. با بازدید از این حمام تاریخی علاوه بر آشنایی با گذشته آنتالیا می توانید در یک محیط زیبا و آرام به تمدد اعصاب بپردازید.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید