پارک آبی آکوآ لند آنتالیا

پارک آبی آکوآ لند آنتالیا

سرسره ی پارک آبی آکوا لند

آنتالیا به دلیل داشتن آب و هوایی همیشه آفتابی و مدیترانه ای بهترین شرایط موجود برا برگزاری انواع تفریحات آبی را دارد از این رو پارک های آبی آنتالیا از دیگر پارک های آبی سرتاسر دنیا متمایز هستند. در آنتالیا سه پارک آبی Troy Aqua Park متعلق به Rixos Premium Hotel (بزرگترین پارک آبی مدیترانه)، Aqua Park متعلق به هتل Dedeman که در ساحل لارا واقع شده، Aqua Land که در ساحل کنیاآلتی واقع شده و فضای خارق العاده ای دارد که در این مقاله به معرفی پارک آبی آکوآ لند می پردازیم.

پارک آبی آکوالند

پارک آبی آکوا لند آنتالیا

پارک آبی آکوالند (Aqualand) یکی از زیباترین مجموعه های آبی تفریحی ترکیه و البته مناطق تفریحی آنتالیا است که در منطقه کنیاآلتی قرار دارد. هنگام ورود به پارک آبی آکوالند یک کارت الکترونیکی به افراد ارائه می گردد تا به وسیله آن بتوانند خدمات مختلف از اجرا نمایش گرفته تا سرسره های مختلف را تهیه کنند، این کارت قابل شارژ بوده و شما می توانید خریدهای خود از بوفه های پارک را از طریق آن انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که کلاه شنا، عینک، مایو و سایر وسایل لازم را به همراه داشته باشید چرا که این قبیل وسایل قیمت بسیار بالایی دارند و تهیه آنها به صرفه نیست.

پارک آبی آکوا لند آنتالیا

پارک آبی آکوا لند آنتالیا

این پارک آبی محیطی مناسب برای خانواده داشته، شما می توانید به همراه خانواده خود به این پارک آبی رفته و به تماشای نمایش دولفین ها و یا نمایش زنده ویژه آکوالند بنشینید، سوار بر سرسره های مهیج شوید و بهترین روز زندگیتان را در کنار خانواده یا دوستانتان سپری کنید. شما می توانید در تور آنتالیا سری هم به این پارک بزنید و یک روز بسیار لذت بخش را سپری کنید.

پارک آبی آکوا لند آنتالیا

پارک آبی آکوا لند آنتالیا

امتیاز دهید:

یک نظر دهید