آکوالند آنتالیا، جاذبه گردشگری بی نظیر این شهر

یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا بدون شک پارکهای آبی آن می باشد پارک های آبی آنتالیا یکی از مواردی است که بسیار توسط دولت ترکیه حمایت شده است و همین موضوع سبب شده که آنتالیا نیز در کنار استانبول از مراکز تفریحی و توریستی مهم ترکیه تبدیل شود.

البته این همه ماجرا در مورد جاذبه های گردشگری آنتالیا نیست منتها اگر مهمترین آن نباشد یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌هاست. امروز قصد داریم شما را با مجموعه آکوا پارک آنتالیا آشنا کنیم این مجموعه یکی از مهمترین و جذابترین مراکز تفریحی کشور ترکیه و به خصوص آنتالیا می باشد که در منطقه ساحلی کنیاآلتی آنتالیا واقع شده است.

آکوالند آنتالیا

آکوالند آنتالیا

این پارک آبی یکی از پارک های آبی برتر شهر آنتالیا می باشد بسیاری از افراد از کشورهای مختلف به این پارک آبی سر می‌زنند و نکته جالب این است که در فصل تابستان نیز این پارک بسیار مناسب برای افراد گرمایی می باشد؛ در زمستان آب این پارک آبی گرم شده و برای استفاده بسیاری از افراد مناسب می باشد.

از جمله تمهیداتی که مدیران پارک آبی برای گردشگران و توریست‌های سرتاسر دنیا اندیشیدند این است که شما می توانید از فستیوال ها، مراسم ها، نمایش ها، موسیقی زنده، کافه ها، رستوران و انواع و اقسام تفریحات جانبی برای لذت بردن کامل از یک پارک آبی استفاده کنید. مدیران این مجموعه همواره تلاش کرده اند تا گردشگران خود را فقط خیس نکنند (!) بلکه طعم انواع و اقسام تفریحات را به آنها به بچشانند.

مراجعه به این پارک آبی می تواند برای شما یک خاطره بسیار لذت بخش باشد چرا که علاوه بر این که آب تنی بسیار مفرح و زنده کننده و نشاط آور خواهید داشت، می توانید تفریحات دیگری را نیز داشته باشید و در پایان روز به آنقدر شما خوش گذشته باشد که تا سال‌ها فراموش نکنید! بدون شک آکوالند آنتالیا، جاذبه گردشگری بی نظیر این شهر زیبای ترکیه است.

آکوالند آنتالیا

آکوالند آنتالیا

برای تهیه بلیت این مجموعه آبی می توانید به وبسایت آن مراجعه و به دلار یا لیر مبلغ را پرداخت کنید همچنین می توانید از آژانس مسافرتی سوال کنید که آیا این خدمات را به شما ارائه می دهند که بتوانید بدون واسطه و یا با واسطه بلیط این مجموعه آبی را با تخفیف تهیه کنید یا خیر؟ زیرا برخی از آژانس های مسافرتی اقدام به خرید عمده بلیط های این مجموعه می کنند و این موضوع می‌تواند باعث شود که هزینه ی بسیار مناسبی را برای خودتان صرفه جویی کنید.

ابزارهای موجود در این پارک آبی شامل انواع سرسره ها، انواع گرداب ها، انواع پرتابه ها، استخرهای مخصوص شنا برای کودک و همچنین موج های مصنوعی کوتاه و بلند می باشد که این موارد می‌تواند برای شما یک روز بسیار لذت‌بخش رقم بزند. هیچ چیز مانند یک آب تنی درست و حسابی نمی تواند برای شما نشاط آور باشد!

شما همچنین در پارک آبی آکوالند آنتالیا که به قطع از محبوب ترین مناطق تفریحی آنتالیا بشمار می رود، می توانید از خدماتی مانند سونا، جکوزی ماساژ حمام و غیر بهره مند شوید دسترسی این پارک آبی به شهر بسیار مناسب می باشد و برای رفت آمد به آن به مشکل چندانی بر نخواهید خورد پس خیالتان راحت از سفر خود لذت ببرید!

امتیاز دهید:

یک نظر دهید