هتل زیبای سندر آنتالیا

خدمات مستجاب هتل محتوی تبدل ارز، پس انداز ۲۴ ساعته، میز تصویب با پاسخگویی ۲۴ ساعته و سیلو جامه دان می باشد. . از باب افرادی که اعجاز یا کم توانی جرم دار دارند، امکاناتی از قبیل سرویس صحی با دستگیره های کناری و ویلچر روبراه شده است. کارکنان هتل به صلح ترکی، آلمانی و انگلیسی تكلم می کنند.  در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد هتل زیبای سندر آنتالیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل زیبای سندر آنتالیا

می توانید از باركش هتل بخواهید که بقچه شما را حمل کند و انعامی هم به او بدهید. پارکینگ مفتی و غیررایگان بلا ضرورت به رزرو، در محل هتل چیز است. امکان کرایه دستگاه هم در این اقامتگاه آراسته شده است. این هتل، ترانسفر فرودگاهی و فعالیت ها تاکسی ندارد. فرو كردن و اخراج به هتل سندر آنتالیا، از اوقات ۲ بعد از ظهر به بعد می نكهت امید و بابت خروج، حتما باید تا دوره ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

ورود جانواران به آن ممنوع است.  اگر درعوض جهت معامله و کار سفر می کنید، امکانات بیت های جلسات و بازدید به مصاحب امکانات فکس و فتوکپی با پرداخت بورس آن در اختیارتان تثبیت خواهد گرفت.امکانات تندرستی و تفریحی هتل حاوی دوش نوین آئینی عرفی ترکی، سونا و مرکز خویش اندام می شمه که زخم یک روز گشت در آنتالیا را از تنتان خارج می کند. سری به باغ یا ایوان آفتابگیر هتل بزنید و در آنجا هوای تازه بوییدن کنید. در تالاب روباز هتل شنا کنید یا اینکه آموزشیار شخصی بگیرید و در مرکز خویش اعضا ورزش کنید.استخر فصلی هتل در ثانیه های مشخصی شایسته مصرف بوده و اگر قصد تشریف فرما شدن به حمام، سونا یا مرکز خویشاوندی اندام را دارید باید هزینه علی حده ای درعوض جهت این امکانات آهار کنید.

امکانات تفریحی هتل سندر آنتالیا

سالن مونتاژ هتل مکان منت درخصوص ابصار طرح های زنده و تماشای مطار نوار جمعی با دوستانتان است. میز تنیس و بیلیارد شما مهمانان را دوره ها علاقه مند می کند. اگر علاقه مند بودین سری هم به منزل بازی بزنید.

رستوران هتل، غذاهای مشهور ترکی را آراسته می کند، البته غذاهای بین المللی هم در این مطعم ورجاوند و نامتناسب سفارش است. اگر چه صبحانه را می توانید در خانه توصیه دهید با این حال بوفه صبحانه در لابی كافه هر صبح پر از صبحانه های یكسان است.

هتل زیبای سندر آنتالیا

امکانات هتل

تمام ۱۵۶ سرا به سبک معماری هم دوره دکور شده اند و دارای یک فضای موخر هستند. همه ی اتاقها با اینترنت وای فای رایگان، سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو ، یخچال و تابخانه خصوص تهیه هستند. خانه های خانوادگی و سوئیت عروس و داماد از حجره های اختصاصاختصاصی هتل به تتبع می آیند.

 انواع اتاق های هتل سندرآنتالیا

سرا خانوادگی: که یک تراس، نمایی رو به یم زهاب و دو تخت تک نفره و یک تخت دو دارد. منزل دابل یا دوقلو: یک تراس، نمایی رو به دریا و یک تخت دو نفره یا یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد. خانه تریپل: یک ایوان و سه تخت یک نفره یا یک تخت یک نفره به همراه یک تخت دو نفره دارد.

رستوران ها و کافه های فزونی در نزدیکی این هتل اسكان دارند. به عنون مثل بار لارا بالیک، کافه استاربروکس، مهمانخانه برگر کینگ و مک دونالدز، کافه لمان کولتار در حوالی هتل در معرض توان هستند. مرکز خرید شمال، ترا سیتی و مارک آنتالیا هم با کمی پیاده روی در دسترستان خواهد بود.

وهن آسیب تا پارک کارالیاوغلو: ۷۰۰ متر است که از هتل سندر آنتالیا با تاکسی تا این محل ۳ دقیقه در راه خواهید بود. بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که بی همسر ۱۲ لطیفه طول می کشد. گزند تفرق تا گلدسته شکسته: ۱ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که مجرد و متاهل ۱۳ لطیفه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۴ لمحه در راه خواهید بود. وهن آسیب تا باب حصن هادریانز: ۱٫۱ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که تنها ۱۶ دقیقه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۳ لطیفه در راه خواهید بود. فاصله تا بندر یاچ مارینا و شهر كهن آن: ۱٫۳ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که عزب ۳۰ نكته لحظه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.

هتل زیبای سندر آنتالیا

وهن آسیب تا برج گیتی آنتالیا: ۱٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۶ لمحه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در ثغور ۲۰ لطیفه در راه خواهید بود. وهن آسیب تا گلدسته فلوت: ۱٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۶ لمحه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در ثنایا ۲۰ نكته لحظه در راه خواهید بود. فاصله تا بالابر پانورامیک کالیسی: ۱٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۷ لطیفه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در مرزها اسنان ۲۵ نكته لحظه در راه خواهید بود. فاصله تا مرکز بیع مارک آنتالیا: ۲٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ لمحه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در مرزها اسنان ۳۰ لمحه در راه خواهید بود. گزند تفرق تا تیاتر ملی آنتالیا: ۲٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ لطیفه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در بندها ۴۰ لمحه در راه خواهید بود.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید