هتل کنکورد دلوکس آنتالیا

[two_fifth]

مشخصال کلی هتل

نام کامل: Concorde De Luxe Resort

ستاره های هتل: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

موقعیت: لارا آنتالیا

خدمات: All Inclusive

تعداد اتاق ها: ۴۰۱

وب سایت هتل

[/two_fifth]

[three_fifth_last][/three_fifth_last]
هتل ۵ ستاره کنکورد دلوکس آنتالیا هتلی با شکوه و بی همتا است که در سال ۲۰۰۵ میلادی با مساحتی بیشتر از ۶۲ هزار متر مربع در منطقه لارا آنتالیا ساخته شده است. این هتل زیبا ۱۶ کیلومتر تا مرکز شهر و ۱۰ کیلومتر تا فرودگاه بیشتر فاصله ندارد و دارای یک ساحل شنی اختصاصی است و از امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی برخوردار است.

هتل کنکورد دلوکس دارای ۴۰۱ اتاق است که ۳۵۲ تای آن از نوع استاندارد مجلل (حداکثر ۳ نفر) و ۱۶ اتاق دیگر از نوع مجلل دوبلکس می باشد. همچنین این هتل دارای ۱۶ سوئیت ممتاز، ۶ سوئیت خانوادگی( حداکثر ۴ نفره) ۴ سوئیت وسیع (۷۰ متری)، ۲ رویال سوئیت، و ۲ اتاق ویژه معلولین است. همه این اتاق ها دارای بالکن، حمام، دستشویی، سیستم تهویه مطلوع، تلفن مستقیم، تلویزیون و ماهواره، کابل اینترنت، صندوق امانات الکترونیکی، بخچال و سشوار است.

اتاق رویال سوئیت هتل کنکورد

اتاق رویال سوئیت هتل کنکورد

اتاق های استاندارد هتل کنکورد

اتاق های استاندارد هتل کنکورد

هتل زیبای کنکورد دلوکس دارای ۷ رستوران است که هر کدام از این رستوران ها یکی از غذا های ترکی، چینی،ژاپنی، ایتالیایی وغذای دریایی را به مشتریان خود ارائه می کند. همچنین این هتل دو استخر رو باز، یک استخر آرامش، یک استخرآب گرم سرپوشیده، یک استخر برای کودکان، پارک آبی، حمام ترکی، سنا، جکوزی و استخر رو باز دارد.

رستوران هتل کنکورد دلوکس

رستوران هتل کنکورد دلوکس

رستوران هتل کنکورد دلوکس

رستوران هتل کنکورد دلوکس

این هتل در طول سفر شما برنامه های سرگرم کننده توسط گروه های هنری، نمایش های حرفه ای و موسیقی زنده را برای شما تدارک خواهد دید تا سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

نمایش های هتل کنکورد دلوکس

نمایش های هتل کنکورد دلوکس

امتیاز دهید:

یک نظر دهید