تفریحات مهیج آنتالیا

آنتالیا به عنوان یکی از شهره های توریستی کشور ترکیه یکی از قطب های گردشگری این کشور محسوب می شود. شما با سفر به این شهر تجربه یک سفر به یاد مندنی را در ذهن ثبت خواهید کرد که هیچگاه از خاطر خود از یاد نخواهید برد در کنار جاذبه های بسیار زیبای این شهر رویایی تفریح های فوق العاده جذاب وجود دارد که در این مطلب به بیشتر تفریحات مهیج آنتالیا خواهیم پرداخت.

ترمسوس و غار کارائین

حتما در مورد این غار و زیبایی های که برخوردار است از دوستان خود مواردی را شنیده اید. یکی از مناطق تفریحی آنتالیا ترمسوس می باشد. ترمسوس یک شهر قدیمی و دیدنی که در ۳۰ کیلومتری شمال غرب آنتالیا واقع شده است، آثار تاریخی بسیار فراوانی در این شهر قرار گرفته است که توجه شما رو به خود جلب خواهد کرد .

ترمسوس و غار کارائین

ترمسوس و غار کارائین

 

همچنین در مورد این شگفتی طبیعی می توان گفت که غار کارائین نیز در ۲۷ کیلومتری از آنتالیا واقع شده است. این غار یکی از نخستن اقامتگاه های آنتالیا می باشد. تماشای این غار که از در آمیخته شدن طبیعت زیبا و تاریخ کهن ترکیه است حتما برای شما لذتبخش خواهد بود.

چتربازی در شهر آنتالیا

اگر در سفر به آنتالیا به دنبال تفریحی هستنید که بیشتر از یک تفریح عادی باشد و در ذهن شما ماندگار باشد حتما چتر بازی در آنتالیا را تجربه کنید. اگر ۳۰ دقیقه از وقت خود را به این تفریح مهیج اختصاص بدهید تا ساعتها احساس بسیار خوبی خواهید داشت و لذت پرواز با چتر را در ارتفاع ۷۰۰ متری از سطح زمین را تجربه خواهید کرد.

چتربازی در شهر آنتالیا

چتربازی در شهر آنتالیا

 

همچنین بهتر است در این مورد بدانید که لازم نیست حتما شما یک چترباز حرفه ای باشید. قبل از اینکه پرواز کنید یک مربی با تجربه به شما آموزش می دهد و همراه شما تا آخر پرواز به شما کمک می کند. حتی اگر مایل باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای جزیی از مربی در خواست کنید که از شما فیلم بگیرد .

کشتی شگفت انگیز آنتالیا

یکی از جاذبه های سفر به آنتالیا دیدن این کشتی زیبا می باشد که تمام مسافران از دیدن آن شگفت زده می شوند. این کشتی زیبا متشکل از سه طبقه ی مجزا از هم می باشد. طبقه بالایی برای عکس گرفتن، دوش گرفتن و …، طبقه وسط برای مراسم رقصیدن با ترانه های زیبای خارجی و ایرانی، و طبقه اول محل قرار گرفتن رستوران است. کار این کشتی آنتالیا از صبح زود از محل بندر آنتالیا آغاز می شود و ساعت ۳و ۴ بعد از ظهر خاتمه می یابد. شما با سوار شدن بر این شرکت از شرق تا غرب آنتالیا را طی خواهید کرد.

کشتی شگفت انگیز آنتالیا

کشتی شگفت انگیز آنتالیا

 

همچنین از تجربه های فوق العاده سفر با این کشتی می توان به این نکته اشاره کرد که زمانی که کشتی به آبشار دودن می رسد، اجازه ۴۵ دقیقه شنا به مسافران کشتی آنتالیا در دریای زیبای مدیترانه با لوازم ضروری غواصی داده می شود. پس از ان کشتی به طرف شهر کمر حرکت میکند.در نزدیکی های شهر کمر، دوباره به مسافران کشتی آنتالیا اجازه در حدود ۱ ساعت شنا داده می شود. پس از آن کشتی به بندر آنتالیا باز می گرد. در آنتالیا مسافران کشتی آنتالیا، با وسایل نقلیه، به هتل های خود برگردانده می شوند.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید