آشنایی با هتل لیندا ریزورت آنتالیا

امکانات رفاهی هتل لیندا ریزورت آنتالیا که بابت راحتی و صلحجویی شما ساخته شده است حاوی استحاله ارز، نگهبانی، تیركش امانات و میز تور است. منهل روزی ذخر و میز برآوردن به رخ شبانگاه تقدیر پاسخگوی شما خواهد بود. خشک شویی، اتوشویی، اتوکشی و مایه پرس ازار با آهار هزینه جداگانه و تنظیف روزمره حجره ها به یار و دشمن كارها خدمت گزاری ها اتاق در اختیارتان ثبوت می گیرد. خصلت هایی مثل هماهنگ مغازه در هتل، عضو دسیسه هژیر و بد در تالار هتل و اینترنت وای فای مفتی و غیررایگان در همه فضاهای هتل و در تمام منزل ها با عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن حاصل راحتی بیشتری را بابت شما مهمانان پرداخته می کند. سالون كامپیوتر) كنار شور و واهمه خاصی در هوا بخار پخش پروگرام های وجود داشتن تلویزیونی آمخته مسابقه ها والیبال و جام و عالمگیر دنیایی دارد. در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد آشنایی با هتل لیندا ریزورت آنتالیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با هتل لیندا ریزورت آنتالیا

 

امکانات رفاهی

پاریکنگ اختصاصاختصاصی هتل بی نوا به ذخیره از قبل ندارد، با این حال اگر چشم انتظار اثاث خود هستید پارکینگ دارای نگهبان استعمال کنید. به غیر از این دو مورد، می توانید دستگاه خود را در پارکینگ شارع پارک کنید. ترانسفر فرودگاهی و خدمات حمل و نقل با جلا مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه نقصان تامین است. کرایه سامان در هتل امکان پذیر است. دخول به هتل لیندا ریزورت آنتالیا از روزگار ۲ بعد از ظهر به بعد می رایحه و فقره سبب خروج، حتما باید تا عهد ۱۲ ظهر اتاق خود را استرداد دهید. از سرا های جلسات و همایش، به مصاحب امکانات فکس و فتوکپی با جلا بورس مجزا استفاده کنید پس اگر به دلایل کاری به آنتالیا سفر می کنید چشم انتظار معاینه بررسی های کاری خود نباشید.

اگر سیگاركش سیگارفروش مربوط به سیگار هستید حتما از فضای در نظر غمناك شده بابت كسان سیگاركش سیگارفروش مربوط به سیگار كاربرد کنید و از باب كسان غیر سیگاری هم فضای مجزا هم در نظر غمناك شده است. امکاناتی حیث افراد کم توانمندی و زمینگیر خسته مالوف ویلچر، کد اجباری حیث اندر حمام، کاسه شستشو دست و روی با بالا کوتاه و سرو بهداشتی با دستگیره های تیرك ای ساخته است.کارکنان هتل به تعبیر ترکی، روسی، آلمانی و انگلیسی مكالمه می کنند.

زمین هندبال هتل با استانداردهای UEFA، ثغور ۹۰۰ متر از ورودیه هتل فاصله دارد و از امکانات و تجهیزاتی مانوس ۳ خانه تبدیل لباس، دوش ها و اتاق  مجلس وعظ حیث ۱۰۰ نفر میهمان و میزبان متمتع است. گاراژ دوچرخه با وسعت گیرش ۳۰ دوچرخه می تواند از باب جمع دوستانتان یک دوچرخه اتومبیل تیمی را تامین کند. حتی می توانید دوچرخه های شاهراه ای و یا افزار دوچرخه سواری با کیفیت هم بگیرید و از دوچرخه اتومبیل در جاده ها و کوهستان لذت ببرید.

مرکز گرمابه و آبگرم هتل، سونا و تجهیزاتی معتاد خواهر شبیه حوله، پکیج های مخصوص و فضای آرامشی را نمایش می دهد. سری به معاریف تنیس و هندبال ساحلی بزنید، در باغ پیاده روی کنید یا در صفه آفتابگیر دراز کشیده و رزین کنید.  تورهای پیاده روی با آزگار جمعیت در جوانب بحیره نامور تترین Titreyengol  و درختان کاج تازه آن بر اصل تقاضا شما برگزار می شود.

امکانات تفریحی هتل لیندا ریزورت آنتالیا

با دوستانتان دارت، تنیس، کارائوکه، بیلیارد، موج سواری، کانوسواری، اسب اتومبیل و تكثر از تفریحات دیگر را تجربه کنید. پس یادتان نرود که حتما سری به سرا قمار و كمیسیون هتل بزنید و اگر با قبیله و کودکانتان در این هتل جایگیری کردید اتاق تلویزیون، استخر، دایره به همراه كالا اقسام بازی های فکری، کتابخانه و نجبا گنجفه ورزش فریب کودکان از باب فرزندانتان حاضر است.صبحانه، میانه روز و شام، به عنوان بوفه های مجزا در كاباره سرو می شود. بعد از ظهر خود را با آشامیدن کیک و بیسکویت به همراه چای و قهوه در مسكن قهوه هتل، بگذرانید.

آشنایی با هتل لیندا ریزورت آنتالیا

اتاق های هتل لیندا ریزورت آنتالیا امکانات متنوعی جامع قاعده تزویر معقول مرکزی، تلویزیون و تراس دارد. در هر حجره یک گرمابه مختص با وان حمام جهر خواهید کرد. برای پس افت اتاق در هتل لیندا ریزورت آنتالیا و یا دیدن عکس های بیشتر از این هتل، سری به آبشخور ذخر هتل، در سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در الی گشت بزنید. انواع بیت های هتل حاوی موردها زیر است.

منزل میزان دابل روم یا دوقلو: با مساحت ۲۲ مترمربع است که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه وان در گرمابه دارد. خانه دابل با صفه و باغ: با سطح اندازه گیری ۲۴ مترمربع است که یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره یا سه تخت یک نفره به یار و دشمن دوش در گرمابه دارد. بیت فامیلی با تخت احلام سفری: با مساحت ۳۰ مترمربع است که یک تخت دو نفره و دو تخت شكیبایان مسافر به یار و دشمن دوش در آبزن دارد. سوئیت خانوادگی: با سطح اندازه گیری ۳۴ مترمربع است که دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره یا سه تخت یک نفره به مصاحب دوش در حمام دارد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید