آشنایی با هتل ۵ ستاره تایتانیک بیچ لارا در آنتالیا

برخی از كارها خدمت گزاری ها مهمی که در بخش مستجاب هتل به شما نمودن می شوند عبارتند از: پاسخگویی ۲۴ ساعته کارمندان تغییر اتاق، صندوق امانات، راهنمای گردشگری، اسباب خود پرداز و امکان استحاله ارز. اینترنت مفتی و غیررایگان در تمام حیاط ها وجود داشته و برای دسترسی به آن مستحق به جلا مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه مجزایی نخواهید داشت. پارکینگ هتل هم مفتی و غیررایگان است و برای استفاده، به رزرو قبلی نیاز نیست. در ادامه در مطلب هتل های آنتالیا در مورد آشنایی با هتل ۵ ستاره تایتانیک بیچ لارا در آنتالیا بیشتر می کنیم.

آشنایی با هتل ۵ ستاره تایتانیک بیچ لارا در آنتالیا

در بخش شست و شوی هتل، خدمت ها متفاوتی عرضه می شوند. این خدمت ها شامل واکس کفش، اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی است که همه آن ها با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه مجزایی قابل ایفا به جریان انداختن است. پاك سازی روزمره هم در هتل وجود دارد که رایگان می باشد. ورود بهیمه ها خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری به این هتل مجاز نیست. یک کافی نت کوچک به عدو اتاق های کنفرانس و سالن به جاآوری همایش، برای سفرهای کاری اضافه کاربردی هستند.

خدمات رفاهی

  • دكان خوراکی کوچک
  •  استجاره ماشین
  • استند سوغاتی
  •  آسانسور
  • حلاق شجاعانه و زنانه
  • كارها خدمت گزاری ها بی اساس به كسان کم توان
  • احتراس از کودکان (با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه مجزا)

امکانات تفریحی هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا

داشتن لحظات خوش، یکی از عهده دار های این هتل است و بدین اراده برای شما امکانات متفاوتی بسیجیده کرده است. حوض هتل با آب شفافش، مشتاق شماست و در کنار آن تخت ها و چترهای آفتابگیر مختلفی قرار داده شده است. ایضاً سرسره های آبی استخر، افزون رنج انگیز هستند.

آشنایی با هتل ۵ ستاره تایتانیک بیچ لارا در آنتالیا

جکوزی، سونا و حمام سنتی، از دیگر امکانات تفریحی هتل هستند که متجاوز اعلام می شوند. ساحل هتل هم تمام امکانات مورد نیاز را نظیر تخت و … در خود جای داده است. کودکان می توانند در قسمت خصوصی خود بازی کنند. ورزش های آبی موتوری نظیر جت اسکی با آهار بورس مجزایی به شما نمودن می شود.

رستوران های هتل

رستوران پارکفورا (Parkfora): با نمای بغاز از دریا، این بار بوفه باز نیكو خوش آمد پذیره ابرازعلاقه از شماست. در ایدون غذاهای بین المللی در وعده های صبحانه، میانه روز و شام سرو می شود و در صورتی که جمعیت هوایی مرشد باشد، می توانید غذایتان را در فضای باز میل کنید.مهمانخانه حصیر (Hasir): این كاباره دید استخر و باغ را دارد و غذاهای ملیح ترکی را برای وعده شام سرو می کند.

بار کاپاری (Capari): اگر به غذاهای دریازی و بری وجد دارید، برای شام می توانید به این بار بروید. کافه کاپرایس (Caprice): برای صرف قهوه، چای و اجناس عسل و شرنگ ها می توانید به این کافه بروید.برای تمام غذاخوری ها به جز پارکفورا و کاپرایس، باید رزرو قبلی داشته باشید.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك مایه (رادیو صفحه تخت با پوشش شبکه های جهانی موجود است و تلبیس هوا در اتاق ها فضا را مطلوب خوشبو می کند. سرویس حمام دارای تمام لوازم بهداشتی-آرایشی آمخته شامپو، صابون، مسواک، خمیردندان، حوله لباسی و سشوار هستند و بسیار اتاق ها دارای ترکیبی از وان و دوش هستند. یخچال موجود، خوراکی هایی دارد که برخی از آن ها مفتی و غیررایگان و برخی ملزم به جلا بورس هستند که بهتر است در خلال تحویل اتاق ها از دفع بپرسید. دیگر حالات عبارتند از:

 

انواع اتاق های هتل

اتاق خانوادگی: ۴۰ متر مربع هستند، دید باغ را دارند و در آن ها یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو جسم است. اتاق استاندارد: این اتاق ها ۲۶ متر مربع هستند که در دو نوع رو به دریا یا رو به باغ، جسم می باشند. داخل آن ها یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره قرار غمگین است.سوئیت جونیور: این سوییت ها ۱۱۰ متر مربع هستند، یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو دارند.

آشنایی با هتل ۵ ستاره تایتانیک بیچ لارا در آنتالیا

فاصله هتل با جاذبه های آنتالیا

 پارک باترفلای آنتالیا: ۵ کیلومتر مدت آن را توسط تاکسی ۵ لطیفه ای خواهید گذراند. پیاده هم نیم ساعت زمان می خواهید.مرکز خرید آنتالیا پریمیوم لارا: ۸ کیلومتر از شما دورتر می باشد که تاکسی شما را بعد از ۶ لمحه می رساند. پیاده، نیم ساعته می رسید.پارک ساحلی لارا: تا این پارک که ۴٫۴ کیلومتر از شما دورتر است، ۷ لمحه با تاکسی، زمان می خواهید.

مرکز خرید ترا سیتی: تا این مرکز خرید، ۹٫۳ کیلومتر فاصله دارید که با تاکسی ۲۰ نكته لحظه ای می رسید. مرکز خرید مال او آنتالیا: این دكان از شما ۹٫۷ کیلومتر دورتر از شماست که تاکسی ۳۰ نكته لحظه ای شما را می رساند. تم پارک لَند آو لجندز: ۱۳ کیلومتر است که بعد از ۲۰ نكته لحظه تاکسی سواری، به آنجا خواهید رسید.بنای هادرینز گیت: ۹ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۵ لمحه ای به آنجا می رساند.

ماذنه شکسته آنتالیا: ۱ کیلومتر از هتل شما دورتر است که اگر با تاکسی بروید ۴۰ لمحه در راه خواهید بود.برج ساعت: ۲ کیلومتر از شما دورتر می باشد که تاکسی شما را بعد از ۴۰ لطیفه می رساند. یاچ مارینا: ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۴۰ لمحه ای می رسید.

موزه آنتالیا: ۴ کیلومتر مدت آن را توسط تاکسی ۳۵ نكته لحظه ای خواهید گذراند.پارک آبی آنتالیا: ۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که ۳۵ لمحه ای توسط تاکسی به آنجا می رسید.مرکز خرید ۵M میگروس: ۲ کیلومتر از هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا دورتر است که با با تاکسی ۴۰ دقیقه ای به آنجا می رسید.آکواریوم آنتالیا: ۲ کیلومتر تا هتل شما فاصله دارد. با تاکسی بعد از ۳۵ لمحه آن را خواهید دید.جوخه آنتالیا: ۴ کیلومتر تا دسته وهن آسیب دارید. تاکسی ۲۰ لطیفه بعد شما را به فرودگاه می رساند.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید