آشنایی با سواحل لارا و کنتیالتی

شهر توریستی آنتالیا دارای گیرایی كشش های گرشگری فراوان است که مسافران تور آنتالیا حامی بلندقد این جاذبه های متحسن هستند و ستایش كناره ها آنتالیا را همه شنیده‌ایم. در خود آنتالیا دو شاطی هستی و عدم دارد که یکی از آن‌ها كناردریا کنیالتی و دیگری لاراست. كنار لارا که ترک‌ها به آن «لارا پالجی» می‌گویند، ساحلی افزون ناپسند و پاكدامن است. اگر در تور آنتالیا به لارا رفتید حتما اتومبیل اسکوتر کرایه کنید و از اسکوتر خودرو کنار یم زهاب لذت ببرید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی آنتالیا در مورد آشنایی با سواحل لارا و کنتیالتی بیشتر می گوییم.

آشنایی با سواحل لارا و کنتیالتی

یکی از ساحل ها مشهور در آنتالیا كناردریا کنیالتی است که  در غرب این شهر توریستی جدید شده است. ساحل کنیالتی یک پارک آبی هیجان‌انگیز دارد که پر از اسباب و اسباب‌ بازی‌های آبی است، همنشین بچه‌ها به این مكان بروید. یک حوض هم دارد که دلفین‌هایش برایتان هنرنمایی می‌کنند. این عراق ایضاً یک شهر کوچک دارد که ماکتی بسیارظریف و كوچك از ترکیه است و می‌توان كامل دیدنی‌های ترکیه را با اندازه‌ ٢۵ مستوی کوچکتر در آن دید.

کنیالتی عقبی كناره ور مسن تر و كهتر آنتالیا است که با نام پلاژ کنیالتی واقع مطلب كامل و ناقص نفر ابوالبشر و جانور این منطقه بانگ دارد. از سجیه های خاص این كناره ور که باعث شده كامل مسافران و گردشگران تور آنتالیا در هر سن و سالی چه بزرگ چه کوچک، چه پیر و چه رشید از این كناردریا نفرت انگیز و خوب سرانجام لذت را ببرند می قابلیت پارک آبی فوق العاده آن، حوضه دلفین، رستوران، کافه های رو باز را نام برد.

آشنایی با سواحل لارا و کنتیالتی

در کنار كنار کنیالتی حس زیبای دنج بودن شرف و حیات سكون لازم راجع به حساب شناگران است. ساحل کنیالتی، ساحلی بسیار پاكدامن و آب طراوت نیز مستمر آبی و درخشان است و مرموز شدن خوابگاه این عراق از خرده سنگ و صخره های سفت و اهتزاز موجب شده این ساحل در نظر بسیاری از گردشگران تور آنتالیا فوق العاده به نظر برسد.

 

امتیاز دهید:

یک نظر دهید