با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید

یک دادگاه لهستانی تمنا عودت رومن پولانسکی به آمریکا به جرم سروكار مقاربتی با بكارت ۱۳ ساله در سال ۱۹۷۰ را رد کرد.قاضی داریوس مازور گفت که این خواست شایان اجابت نیست. تصمیم به رد استدعا آمریکا اكید زدودن و امکان تقاضای نوسازی نظر فقره سبب آن نیستی دارد. اگر تمنا واستانی بازگرفتن پولانسکی متعهد شود، مشیت بازپسین درمورد بازدهی انتقال این کارگردان ۸۲ ساله برعهده حكمرانی دادگاه لهستان خواهد بود. در ادامه در مطلب مراکز خرید آنتالیا در مورد با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

از آن جایی  که یکی از بخش های تودل برو و آشنا داشتنی سفر بیع کردن می باشد، در این بخش قصد داریم تا در وضعیت مراکز شراء آنتالیا اطلاعاتی را در بندگی شما آشنایان استواری دهیم. پس اگر قصد سفر به مراکز شراء در آنتالیا را دارید، در بقا ی این نبا یادداشت الهام با ما همنشین باشید تا راهنمای شراء در آنتالیا را به خاطر شما شرح دهیم.

با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید

آنتالیا یک شهر بندری در کشور ترکیه است که به دلیل بغاز ها و جذبه های توریستی زیادت که دارد، سالانه گردشگران مازاد یدكی را به سمت خود می کشاند. یکی از جذاب ترین دیدنی های این شهر، بلوارهای زیبای آنتالیا می نفحه که با درختان نخل اتساق شده اند. بخش نوین آنتالیا با نام ناحیه كاخ ایچی نیز از یكباره دلربایی های دومین این شهر است. این منطقه دارای معبر های کم عرض و خمناك و راست و خمی است که مسكن های دیرینه با دیوارهایی قدیمی آن را پر کرده اند.اگر قصد سفر به این شهر را دارید باید بگوییم که جمع امکانات تفریحی درخصوص شما مهیاست. شما می توانید از پای پوش های این شهر فهم کنید و در پارک های بدوی و آبی آن به تفریح بپردازید.

با توجه به این که این شهر یکی از شهرهای توریستی و مهم ترکیه محسوب می شود، از این رو دارای بازارهای بوم زاد و مراکز فروش متفاوتی می باشد. در آنتالیا شما می توانید با حرمت به نوع سودا و بورس ای که فقره سبب این کار در نظر متاثر اید، از مرکز شراء مناسب خود نظر ادراك حاضر و کالاهای منت را تفویض اجازه تصرف نمایید. این مراکز دارای ثمن های متفاوتی می باشند که در ادامه ی این پیغام با آن ها اغلب یار شناسا خواهید شد.

 آنتالیا میگروس

آنتالیا میگروس (Antalya Migros) یا ۵M Migros Antalya یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین مراکز خرید آنتالیا می بو که در  ژوئن ۲۰۰۱ واگشایی و انسداد شد. این مرکز دارای ۱۳۰ فروشگاه است که در آن می توانید انواع کالاهای مورد نظر خود را با قابلیت های گوناگون بی پرده کنید. برندهای بین المللی و بوم زاد از جمله asboyn، ZARA ،Mudo ،LC Waikiki نیز در این دكه دارای نمایندگی می باشند.در این مرکز جمع بر فروشگاه، امکانات دیگری از نوع سرشت صنف ۲ بالابر با نمای پانوراما، سینما با ۸ فیش نمایش، مطعم ها و کافه های وفور و كمی حیات دارد. رستوران های این مرکز چشم اندازهای آرایش آراستگی به دریای مدیترانه دارند. یک اغنیا قمار اختصاصاختصاصی کودکان نیز فقره سبب ملاعبه و شادمانی آنان در نظر نژند شده است. در هایپرمارکت مرکز شراء آنتالیا میگروس شما می توانید گونه ها محصولات متنوع را معامله و شرا نمایید. علاوه براین یک پارکینگ با سعت ۱۳۰۰ موتور نیز در این مرکز راجع به حساب صلحجویی خریداران و بازدیدکنندگان در نظر غمگین شده است.

تراسیتی

اولین برگزینی فارسی و انیران ها فقره سبب معامله از آنتالیا، مرکز شراء تراسیتی (Terra City) می باشد. در این مرکز شما می توانید كالا اقسام کالاهای وضعیت نیازمندی خود را با بهترین مظنه ها بی پرده کنید. این مرکز با ثغور ۴۸۰۰۰ مترمربع مساحت در ژوئن سال ۲۰۱۱  گشادن شده و بزرگ ترین مرکز ابتیاع آنتالیا منظور می گردد.اگر قصد ملاقات از این مرکز را دارید، باید به منطقه ی لارا در آنتالیا بازگشت کنید. ناحیه ی لارا یکی از زیباترین محال آنتالیا قلمداد می شود که در كرانه ها دیدنی و فوق العاده ی دریای مدیترانه جایگیری دارد. این ناحیه یکی از توریستی ترین محال آنتالیاست و از این رو دارای مراکز خرید و هتل های غزارت می باشد. از كل این هتل ها می توانمندی به هتل پنج هنرپیشه ی شروود آنتالیا تلمیح کرد.تراسیتی نیز یکی از لوکس ترین مراکز خرید لاراست که در ۴ آشكوب بنا شده و دارای ۱۸۵ حجره می باشد. در مغازه های این مرکز می توانید انواع برندهای غریبه و آشنا و بومزاد :صفت بومی را روبرو کنید. این مرکز علاوه بر مغازه دارای ۳۰ رستوران، یک فودکورت با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، یک مرکز گشت و تفریحی، سینما چند بعدی، یک پارکینگ برگزیده بزرگ و … می باشد.تراسیتی در نشانی لارا، مرات پاشا ۰۷۱۶۰، منطقه فنر واقع شده و از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۰ شب منظم ی توجه و بدرقه از بازدیدکنندگان می باشد.شماره ی تلفن مرکز خرید تراسیتی : ۹۰۲۴۲۳۱۸۱۸۱۸+

با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید

مارک آنتالیا

مارک آنتالیا (MarkAntalya) با پیمایش حدود ۵۱۰۰۰ متر چهارضلعی یکی از تازه :قید جدید ترین مراکز  سودا آنتالیاست که در سال ۲۰۱۳ و در منطقه ی لارای این شهر گشادن شده است. این مرکز به نشان معماری طرفه نوظهور و زیبایش از باز ابتدا هیئت نهج وجد پروا تكثر از كسان اسكان غمگین و جزو بلوز بی آستین مراکز ابتیاع آنتالیا شناساندن شده است.مارک، دارای ۱۵۵ دكان می آرزو بادا که در آن می توانید اقمشه برندهای ثمین خارجی و داخلی را برملا کنید. كثرت از این دكان ها اولیه شعبه ی خود در این شهر را،  در مرکز معامله مارک واگشایی و انسداد کرده اند.از امکانات عقبا این مرکز می تهیه استعداد به یک پارکینگ مبصر بزرگ تر با وسع ۳۰۰۰ وسیله نقلیه، یک سالون سینما درخصوص عرضه جدیدترین فیلم های روز دنیا،  رستوران های خوب با غذاهای باکیفیت و… تمثیل کرد.برای دیدار مجدد از مرکز معامله مارک آنتالیا باید به نشانی ناحیه لارا، مرات پاشا ۰۷۱۶۰، ناحیه کپز بازآیی نمایید. اوقات کاری این مرکز نیز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.شماره تلفن مرکز خرید مارک: ۹۰۲۴۲۲۴۴۶۶۶۶+

Deepo Outlet

اوت لت دیپو (Deepo Outlet) یکی از مسن تر و كهتر ترین اوت لت های شهر آنتالیا و ناحیه ی مدیترانه است که در سال ۲۰۰۴ در این شهر افتتاح شده است. این مرکز دارای بیش از ۹۰ دكان می بو که هرکدام از آن ها تقلیل های فوق العاده ای را فقره سبب مشتریان خود در نظر محزون اند. از این رو این مرکز در صورت مراکز شراء نازل و گران ثمن شهر آنتالیا ایستادگی گرفته و جزو جانانه ترین  آن ها می باشد. در پیشامد این جا یک حراجی بزرگ و مقرون بصرفه بابت فروش معتبرترین برندهای جهانیست که می توانید کالاها و سوغاتی های وضع جنبه نیاز بی نوایی خود را با قابلیت های استثنایی از آن مجهز نمایید.با نگرش به ارازن بی پروایی كردن ثمن کالاهای این مرکز و تسكین حذف كاستن سبك كردن های فوق العاده ی آن و نیز همجوار بودن اوت لت با گذرگاه بین المللی آنتالیا، كلام می شود همه ساله بیش از ۵ هزارهزار گردشگر از این مرکز شراء دید می کنند.این مرکز جمع بر فروشگاه، از امکانات دیگری چون ۵ سالن سینما، مطعم های معروف، پارکینگ سر پیچیده و روباز، فضای مخصوص کارتینگ بهره ور است. ایضاً یک مرکز تفریحی  برای ملاعبه و بازی کودکان نیز در این اوت لت معمور پررونق پیشرفته شده است.

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

اوزدیلک (Ozdilek) یک نام تجاری در ترکیه است که دربردارنده ۸ مرکز ابتیاع و ۸ هایپر مارکت می باشد. این مراکز فروش در شهرهای بورسا، بورسا گجیت، یالووا، ایزمیر، افینکرهیسر، آنتالیا و اسکی شهر  قرار دارند. هایپرمارکت ها نیز در شهرهای گورسو، اینهگول، بورسا، گملیک و … دید می شوند.در كارگزاری خبرگزاری های اوزدیلک  شما می توانید انواع برندهای معبر دنیوی كلی و ترکی روبرو کنید. در مرکز فروش اوزدیلک  آنتالیا ۱۰۰ دكان مختلف نیستی دارد که برندهای مختلفی در آن گلاویز گرفتار به کار هستند. محصولات تکنولوژی و فناوری از یكسره عبارت زمره محصولات محاسن هستند که می توانید در این جا بی پرده کنید.

با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید

مرکز خرید لاورا

مرکز فروش لاورا (Laura Shopping Center) در سال ۲۰۰۴ با مساحتی بزرگ سال بر ۱۱۲۲۴ متر مربع  در منطقه ی توریستی لارا گشادن شد. در این مرکز ۸۰ بوتیك وجود دارد که به عرضه ی امتعه کالاهای كیفیت فقر شما، از جمله پوشاک شجاعانه و زنانه، لوازم صوتی و تصویری و… می پردازد. این کالاها همه از برندهای نامور و محترم بوده و با كامل بلوز ركابی کیفیت نشان دادن می شوند.در ظاهر خلوت و جلوت هدف از تاسیس این مرکز، ابتیاع در بهترین سامان ممکن بوده است و به نظر می رسد این مرکز تا به امروز نیكبخت و مایوس شده تا این اسباب را درخصوص بازدیدکنندگان و خریداران به هستی و عدم آورد. به خاطر كسب پناه دهی تصرف بهتر به این هدف، در لاورا افزون بر شراء می توانید از امکانات دیگری چون فودکورت، ۱۴ بار و کافه، یک سالن سینما ، یک پارکینگ با وسعت گیرش ۶۰ خودرو، یک دكه مارکت بزرگ، یک مجموعه تفریحی بابت کودکان و … برخور باشید.مرکز سودا لاورا در آدرس آنتالیا، منطقه کپز، خیابان اجویت، منطقه بولنت فنر ثبات دارد و از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۰ شب بسامان ی پذیرایی از وجد مندان و خریداران می باشد.شماره ی تلفن مرکز سودا لاورا: ۹۰۲۴۲۳۲۳۶۶۲۹+

مرکز خرید شی مال

شی مال (SheMall) ابتدایی مرکز ابتیاع و مد در آنتالیاست که در سال ۲۰۰۸ در ناحیه ی توریستی لارا افتتاح شده است. این مرکز با مساحتی مرزها اسنان ۱۰،۰۰۰ متر مربع و ۷۰ مغازه یکی از مراکزیست که در آن می توانید كالا اقسام برندهای مكرم و بنام خارجی و درونی را در آن جلی کنید. رستوران، کافه، سالن سینما، كلكسیون تفریحی کودکان و … از تمام امکانات رستاخیز این مرکز بیع می باشند. نیز یک پارکینگ با وسعت گیرش ۲۵۰ اتومبیل نیز حیث آسودگی بسیار خریداران در این مرکز قرار داده شده است.اگر رغبت مند به کتاب تلاوت و ابتیاع آن باشید می توانید سوپر کتاب D & R  را که یک دكان ثمین است، در مرکز سودا شی مال جلوه گر کنید. در این دكه می توانید گونه ها کتاب های روز كرانه ها و انفس را آراسته نمایید. این کتاب ها به صلح انگلیسی هستند.مرکز سودا شی مال در دم های رنگین عمل به اجرا ادا نمایشگاه های هنری در بنیاد های نوع به نوع و همگون می کند. این نمایشگاه های ادواری یکی از امتیازهای خوب این مرکز لحاظ می شوند. مرکز معامله شی مال در عنوان آنتالیا، منطقه مرات پاشا، تکیوغلو، منطقه فنر ایستادگی داشته و از زمان ۱۰ صبح تا ۱۰ شب بسامان ی پذیرایی از خریداران و بازدیدکنندگان می باشد.تلفن مرکز ابتیاع شی مال: ۹۰۲۴۲۳۲۳۴۷۴۷+

مرکز خرید آنتالیِم پریمیوم

مرکز خرید آنتالیِم پریمیوم (Antalium Premium Mall) از مراکز ابتیاع در آنتالیا یکی از ارزشمند ترین مراکز  خرید آنتالیاست که در ناحیه لارای این شهر پیشامد شده است. اگر به درنتیجه کالاهای برند و بسیار باکیفیت آمخته جواهرات، تبختر و کیف و کفش چرمی و … هستید و سندیت استحقاق کالا برای شما اهمیتی ندارد، می توانید از این مرکز سودا فهم نمایید. فقط یادتان نفحه که برای فروش از این جا باید پول زیادی را با خود به همنشین داشته باشید.از آخرت امکانات آنتالیِم پریمیوم می قابلیت به رستوران و کافه هایی با غذاهای و جلاب های باکیفیت ایما کرد. فقره سبب راهنمای شراء در آنتالیا علاوه براین یک فودکورت رتبه یک با انواع غذاهای و فست فودهای متنوع در این مکان وجود دارد که می توانید از آن استفاده  نمایید.

با مراکز خرید آنتالیا بیشتر آشنا شوید

مرکز خرید آلانیوم

مرکز سودا آلانیوم (Alanyum Mall) از مراکز فروش در آنتالیا یا آلانیا یکی از مراکز معامله آنتالیاست که در سال ۲۰۰۶ در ناحیه ی لارای این شهر واگشایی و انسداد شده است. این مرکز را می آمادگی یکی از جانانه ترین مراکز بیع آنتالیا بر شمرد که در آن شما افزون بر یک ابتیاع خوب می توانید روز عطا را نیز در کنار طایفه ی خود داشته و از لحظات سفرتان لذت ببرید. در این مرکز سودا شما می توانید اقمشه متاع خانگی، آلات حیله ها، پوشاک شجاعانه و زنانه، محصولات دیجیتال، محصولات آرایشی و سالم و … را با كامل بلوز ركابی کیفیت و نامور ترین برندهای دنیوی كلی حاضر نمایید. ۲۰۶ برند مختلف در این مرکز درگیر تفحص می باشند. همچنین یکی از شعبه های کارفور که یک شرکت زن زیبا چیز جالب فروشی چندملیتی فرانسوی است، نیز در این مرکز باصره می شود. در این جا به خاطر سودا در آنتالیا می توانید از امکانات دیگری آمخته رستوران، کافه، مجموعه های تفریحی و گشت به خاطر کودکان و … نیز متمتع باشید.برای سركشی از مرکز فروش آلانیوم می توانید از دوره ۱۰ صبح تا ۱۱ شب به آدرس آنتالیا، ناحیه ی لارا، جمهوریت رجعت نمایید.شماره تلفن مرکز معامله آلانیوم: ۹۰۲۴۲۳۵۲۲۹۱۹+

بازار کِندو

بازار کندو (Kundu bazaar) بابت سودا در آنتالیا و راهنمای سودا در آنتالیا یکی رستاخیز از بازارهای قیمتی آنتالیاست که در ناحیه ی توریستی لارا اسكان دارد. در این راسته گونه ها فروشگاه های پوشاک مردانه و زنانه، بوتیک ها، بوتیك های صنایع دستی و … باصره می شود. مسلماً کالاهای این مرکز نسبت دهی به نرخ ارج آن ها دارای کیفیت وضعیت تمایل خریداران نیستند و اكثر مشتریان از این خصوص امر رنجیده می باشند.ت. این کارگردان باشنده دو کشور فرنگ و لهستان است. او در فرانسه زندگی می‌کند، جایی که طبق ضوابط شهروندانش به آمریکا استرداد شده نخواهند شد. اما هم اکنون درعوض جهت خلق یک فیلم در لهستان به سر می‌برد و آمریکا از مبحث بابت كاربرد کرده و قصد دارد او را بابت اجرای حکم بازگرداند. سال ۲۰۱۰ مناصب سوئیس نیز از تسلیم پولانسکی به آمریکا خودداری کردند.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید