هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل گرند رینگ آنتالیا، هتلی بسیار شیک و زیبا در آنتالیا، کشور ترکیه است. این هتل زیبا و شیک در ۲۰ کیلومتری کمر(آنتالیا) و در منطقه بلدیبی قرار گرفته است که از نظر جغرافیایی محیطی دنج، ارام و خوش آب و هوا است.

هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل ۵ ستاره رینگ انتالیا دارای اتاق هایی تمیز، بسیار روشن و بزرگ است که با انواع چیدمان های متنوع و بسیار شیک می تواند همه ی سلیقه ها را راضی کند. این اتاق ها دارای امکاناتی بسیار مناسب برای اقامت چند روزه شما در انتالیا و امکاناتی مطابق استاندارد های بین المللی هتل های پنج ستاره  است. امکاناتی که شامل تلویزیون، ماهواره، سیستم تهویه ی مطبوع، تلفن، مینی بار، صندوق امانات، حمام، سرویس بهداشتی، چای ساز و قهوه ساز و… می باشد. هتل گرند رینگ در مجموع  ۲۹۵ اتاق دارد که شما می توانید از طریق آسانسور به این اتاق ها دسترسی داشته باشید. همه ی این اتاق ها دارای بالکن هستند و هر روز و گاهی حتی دو بار در روز نظافت و سرویس دهی می شوند. همچنین این هتل زیبا سه اتاق ویژه برای معلولین در نظر گرفته است که امکانات ویژه ای را در اختیار آن ها قرار می دهد.

هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل شیک و زیبای گرند رینگ آنتالیا دارای پرسنلی بسیار حرفه ای و کارآزموده است که مطابق با استاندارد های بین المللی آموزش دیده اند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز سوالات و نیاز های خود را با آن ها مطرح کنید بدون اینکه انتظار برخورد بدی از جانب آن ها داشته باشید.

این هتل همچنین مانند تمام هتل های پنج ستاره ی دیگر در ترکیه دارای امکانات مناسب رفاهی و تفریحی از جمله تیم نمایش، ورزش های آبی، سرسره ی آبی، مرکز اسپا، سوناخشک، سونا بخار، حمام ترکی، باشگاه بدنسازی، اتاق جلسات، سینما، اتاق بازی، بولینگ، بیلیارد، باشگاه کودکان، والیبال ساحلی، یوگا، دو استخر روباز و یک استخر سرپوشیده می باشد. لازم به ذکر است کودکان و نوجوانان استخر مخصوص به خود را دارند که از نظر استاندارد با استخرمخصوص بزرگسالان تفاوت دارد.

اگر سفر شما به آنتالیا سفری کاری است، این هتل محل مناسبی برای اقامت شما می باشد چرا که بهترین امکانات را برای برگزاری جلسه ی کاری و سمینار در اختیار شما خواهد گذاشت. هتل گرند رینگ آنتالیا برای پر کردن اوقات فراغت مهمانان خود برنامه های ویژه ای برای شب های هتل در نظر گرفته است. این برنامه ها شامل نمایش و آواز، موزیک زنده و برنامه های نمایشی مخصوص کودکان می باشد. بی جهت نیست که این هتل را بعنوان یکی از برترین هتل های کمر می شناسند.

هتل گرند رینگ آنتالیا

هتل گرند رینگ آنتالیا

این هتل دارای  رستوران ها، بار ها و کافه های بسیار زیبا، آرام و دنج است که می تواند بهترین لحظه ها رابرای شما به ارمغان آورد. شما می توانید بهترین غذاهای بین المللی، دریایی و محلی را در رستوران این هتل نوش جان کنید و از انواع بهترین نوشیدنی ها، قهوه ها، دسر ها، کیک ها، پیش غذاها و غذاهای سبک در کافه ی این رستوران لذت ببرید. همچنین این هتل دارای اسنک بار ساحلی نیز می باشد. هتل پنج ستاره ی گرند رینگ آنتالیا تا فرودگاه بین المللی ۴۵ کیلومتر و تا مرکز شهر ۳۵ کیلومتر بیشتر فاصله ندارد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید