مراکز خرید آنتالیا را بهتر بشناسید

آنتالیا یک شهر ساحلی ساكن كناردریا در کشور ترکیه است که به نادره عبرت اعجاز گاز پینه ها و جذب های توریستی زیادت که دارد، سالیانه گردشگران مازاد یدكی را به سمت خود می کشاند. یکی از دوست داشتنی ملیح ترین دیدنی های این شهر، بلوارهای زیبای آنتالیا می آرزو بادا که با درختان نخل نظم شده اند. بخش كهن آنتالیا با نام منطقه قلعه ایچی نیز از یكباره دلربایی های آخرت این شهر است. این ناحیه دارای معبر های کم عرض و پرپیچ و خمی است که مسكن های كهن با دیوارهایی قدیمی آن را پر کرده اند. در ادامه در مطلب مراکز خرید آنتالیا در مورد مراکز خرید آنتالیا را بهتر بشناسید بیشتر می گوییم.

اگر قصد سفر به این شهر را دارید باید بگوییم که همگی امکانات تفریحی فقره سبب شما مهیاست. شما می توانید از كفش های این شهر دید کنید و در پارک های شهری و آبی آن به تفرج بپردازید.با ملاحظه به این که این شهر یکی از شهرهای توریستی و مهم ترکیه منظور می شود، از این رو دارای بازارهای بوم زاد و مراکز سودا متفاوتی می باشد. در آنتالیا شما می توانید با پروا به نوع معامله و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ای که درخصوص این کار در نظر رنجیده اید، از مرکز فروش مناسب خود دید حاضر و کالاهای احسان را غلبه نمایید. این مراکز دارای سندیت استحقاق های متفاوتی می باشند که در بقا ی این پیام با آن ها بسیار خویش خواهید شد.

Antalya Migros

آنتالیا میگروس یا ۵M Migros Antalya یکی از بزرگ ترین و جانانه ترین مراکز فروش آنتالیا می نفحه که در  ژوئن ۲۰۰۱ باز كردن شد. این مرکز دارای ۱۳۰ دكه است که در آن می توانید امتعه کالاهای چگونگی نظر خود را با قابلیت های یكسان بین کنید. برندهای بین المللی و بوم زاد از یكسره عبارت زمره asboyn، ZARA ،Mudo ،LC Waikiki نیز در این دكه دارای نمایندگی می باشند.در این مرکز اضافه بر فروشگاه، امکانات دیگری از نوع سرشت صنف ۲ آسانسور با نمای پانوراما، سینما با ۸ نوا آذوقه نمایش، غذاخوری ها و کافه های بسیاری وجود دارد. مطعم های این مرکز چشم اندازهای وصله زینت به دریای مدیترانه دارند. یک نجبا گنجفه ورزش فریب اختصاصاختصاصی کودکان نیز بابت حیله و تفریح آنان در نظر متاثر شده است. در هایپرمارکت مرکز سودا آنتالیا میگروس شما می توانید اقمشه محصولات مختلف را بیع نمایید. هم یک پارکینگ با سعت ۱۳۰۰ ماشین نیز در این مرکز فقره سبب استراحت خریداران و بازدیدکنندگان در نظر متاثر شده است.

مراکز خرید آنتالیا را بهتر بشناسید

Terra City

اولین اختیار عجم ها حیث خرید از آنتالیا، مرکز ابتیاع تراسیتی () می باشد. در این مرکز شما می توانید گونه ها کالاهای مورد وسن اقتضا خود را با كامل بلوز ركابی نرخ ارج ها جلوه گر کنید. این مرکز با مرزها اسنان ۴۸۰۰۰ مترمربع مساحت در ژوئن سال ۲۰۱۱  بازگشایی شده و مسن تر و كهتر ترین مرکز بیع آنتالیا منظور می گردد.اگر قصد معاینه بررسی از این مرکز را دارید، باید به ناحیه ی لارا در آنتالیا بازگشت کنید. منطقه ی لارا یکی از زیباترین محال آنتالیا قلمداد می شود که در ساحل ها دیدنی و فوق العاده ی دریای مدیترانه ثبوت دارد. این منطقه یکی از توریستی ترین محال آنتالیاست و از این رو دارای مراکز سودا و هتل های تكثر می باشد. از یكسر این هتل ها می بسیج به هتل پنج بازیگر ی شروود آنتالیا اشاره کرد.تراسیتی نیز یکی از لوکس ترین مراکز بیع لاراست که در ۴ سقف بنا شده و دارای ۱۸۵ دكان می باشد. در بوتیك های این مرکز می توانید انواع برندهای برونی و محلی را رك کنید. این مرکز اضافه بر بوتیك دارای ۳۰ رستوران، یک فودکورت با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، یک مرکز لعب و تفریحی، سینما چند بعدی، یک پارکینگ ویژه و عام یگانه مبصر بزرگ تر و … می باشد.تراسیتی در آدرس لارا، مرات پاشا ۰۷۱۶۰، منطقه فنر واقع شده و از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۰ شب بانظم ی التفات از بازدیدکنندگان می باشد.

MarkAntalya

مارک آنتالیا (MarkAntalya) با مساحت مرزها اسنان ۵۱۰۰۰ متر چارگوش یکی از بكر ترین مراکز  خرید آنتالیاست که در سال ۲۰۱۳ و در ناحیه ی لارای این شهر واگشایی و انسداد شده است. این مرکز به علامت معماری بدیع و زیبایش از هم سرآغاز حالت رعایت تكثر از افراد استقرار غمناك و جزو بهترین مراکز سودا آنتالیا آشنا كردن شده است.مارک، دارای ۱۵۵ سوپر می شمه که در آن می توانید كالا اقسام برندهای ارزشمند برونی و خارجی را جهر کنید. غزارت از این سوپر ها نخستین و انتهایی آژانس ی خود در این شهر را،  در مرکز خرید مارک گشادن کرده اند.از امکانات پسین این مرکز می بسیج به یک پارکینگ مبصر مبصر بزرگ تر تر با وسعت گیرش ۳۰۰۰ اسباب نقلیه، یک تالار سینما از باب نمایش جدیدترین فیلم های روز دنیا،  مهمانخانه های خوب با غذاهای باکیفیت و… ایما کرد.برای ویزیت كنترل از مرکز شراء مارک آنتالیا باید به آدرس ناحیه لارا، مرات پاشا ۰۷۱۶۰، منطقه کپز رجعت نمایید. دنیا کاری این مرکز نیز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.

مراکز خرید آنتالیا را بهتر بشناسید

Deepo

اوت لت دیپو یکی از بزرگ ترین اوت لت های شهر آنتالیا و ناحیه ی مدیترانه است که در سال ۲۰۰۴ در این شهر گشادن شده است. این مرکز دارای بیش از ۹۰ حجره می نكهت امید که هرکدام از آن ها تسكین حذف كاستن سبك كردن های فوق العاده ای را راجع به حساب مشتریان خود در نظر غمناك اند. از این رو این مرکز در صورت مراکز معامله كم ارزش ثمن شهر آنتالیا جایگیری ملول و جزو جانانه ترین  آن ها می باشد. در واقع این جا یک حراجی مسن تر و كهتر و مصاحب بصرفه درعوض جهت خرید معتبرترین برندهای جهانیست که می توانید کالاها و سوغاتی های بعد طبیعت احتیاج خود را با ارزش های استثنایی از آن پرداخته نمایید.با عنایت به ارازن بی پروایی كردن شایستگی کالاهای این مرکز و كاهش آرام سازی های فوق العاده ی آن و بازهم همجوار بودن اوت لت با گروه بین المللی آنتالیا، زبان می شود سالیانه بیش از ۵ هزارهزار گردشگر از این مرکز معامله نظر ادراك می کنند.این مرکز افزایش بر فروشگاه، از امکانات دیگری چون ۵ تالار سینما، كاباره های معروف، پارکینگ سر صریح و روباز، فضای مخصوص کارتینگ متمتع است. همچنین یک مرکز تفریحی  درخصوص نیرنگ و جدی و پیك نیك کودکان نیز در این اوت لت مترقی تندرست شده است.

Ozdilek

اوزدیلک  یک نام تجاری در ترکیه است که حاوی ۸ مرکز شراء و ۸ هایپر مارکت می باشد. این مراکز بیع در شهرهای بورسا، بورسا گجیت، یالووا، ایزمیر، افینکرهیسر، آنتالیا و اسکی شهر  ثبات دارند. هایپرمارکت ها نیز در شهرهای گورسو، اینهگول، بورسا، گملیک و … دید می شوند.در شعبه های اوزدیلک  شما می توانید امتعه برندهای باب دنیوی كلی و ترکی پدیدار کنید. در مرکز سودا اوزدیلک  آنتالیا ۱۰۰ سوپر گوناگون وجود دارد که برندهای مختلفی در آن گلاویز گرفتار به کار هستند. محصولات تکنولوژی و فناوری از عداد محصولات انعام هستند که می توانید در این جا جلی کنید.

Laura Shopping Center

مرکز ابتیاع لاورا  در سال ۲۰۰۴ با مساحتی كبیر و نابالغ رسا بر ۱۱۲۲۴ متر مربع  در ناحیه ی توریستی لارا وا كردن شد. در این مرکز ۸۰ سوپر هستی و عدم دارد که به نمودن ی اجناس کالاهای بعد طبیعت ضرورت شما، از تمام پوشاک غیرتمندانه و زنانه، رخت صوتی و تصویری و… می پردازد. این کالاها همه از برندهای مشتهر و ثمین بوده و با تاپ :صفت عالی کیفیت نمودن می شوند.در قلب هدف از پیدایش این مرکز، سودا در تاپ :صفت عالی بساط ممکن بوده است و به نظر می رسد این مرکز تا به امروز كامكار شده تا این برگ را درخصوص بازدیدکنندگان و خریداران به وجود آورد. درخصوص كسب پناه دهی تصرف بهتر به این هدف، در لاورا اضافه بر سودا می توانید از امکانات دیگری چون فودکورت، ۱۴ رستوران و کافه، یک تالار سینما ، یک پارکینگ با ظرفیت ۶۰ خودرو، یک فروشگاه مارکت بزرگ، یک آلبوم تفریحی فقره سبب کودکان و … بهره ور باشید.مرکز شراء لاورا در آدرس آنتالیا، ناحیه کپز، بلوار اجویت، منطقه بولنت فنر ایستادگی دارد و از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۰ شب آماده ی پذیرایی از عطش مندان و خریداران می باشد.

SheMall

شی مال (SheMall) ازلی مرکز معامله و مد در آنتالیاست که در سال ۲۰۰۸ در ناحیه ی توریستی لارا بازگشایی شده است. این مرکز با مساحتی بندها ۱۰،۰۰۰ متر چهارگوشه و ۷۰ بوتیك یکی از مراکزیست که در آن می توانید گونه ها برندهای محترم و گمنام غریبه و آشنا را در آن ذایع کنید. رستوران، کافه، سالون سینما، آلبوم تفریحی کودکان و … از عداد امکانات عقبا این مرکز خرید می باشند. هم یک پارکینگ با وسع ۲۵۰ خودرو نیز از باب استراحت بسیار خریداران در این مرکز ثبات داده شده است.اگر اشتیاق مند به کتاب مطالعه كردن و نوشتن و معامله آن باشید می توانید فروشگاه کتاب D & R  را که یک دكه معز است، در مرکز ابتیاع شی مال جلوه گر کنید. در این حجره می توانید كالا اقسام کتاب های روز عالم را مرتب نمایید. این کتاب ها به صلح انگلیسی هستند.مرکز بیع شی مال در لحظه های گوناگون عمل به به جاآوری نمایشگاه های هنری در پی های نوع به نوع و همگون می کند. این نمایشگاه های فصلی یکی از امتیازهای خوب این مرکز لحاظ می شوند. مرکز خرید شی مال در آدرس آنتالیا، منطقه مرات پاشا، تکیوغلو، ناحیه فنر ثبوت داشته و از عمر ۱۰ صبح تا ۱۰ شب بسامان ی پذیرایی از خریداران و بازدیدکنندگان می باشد.

مراکز خرید آنتالیا را بهتر بشناسید

Antalium Premium Mall

مرکز ابتیاع آنتالیِم پریمیوم  از مراکز بیع در آنتالیا یکی از قیمتی ترین مراکز  شراء آنتالیاست که در منطقه لارای این شهر نو و قدیم اتفاق شده است. اگر به پشت کالاهای برند و زیاد باکیفیت مانند جواهرات، شكل و کیف و کفش چرمین و … هستید و ارزش کالا برای شما اهمیتی ندارد، می توانید از این مرکز سودا فهم نمایید. فقط یادتان شمیم که فقره سبب معامله از این جا باید پول زاید را با خود به معاشر داشته باشید.از عقبا امکانات آنتالیِم پریمیوم می توان به مهمانخانه و کافه هایی با غذاهای و شربت های باکیفیت تعریض کرد. درعوض جهت راهنمای سودا در آنتالیا همچنین یک فودکورت منصب اشل یک با كالا اقسام غذاهای و فست فودهای متنوع در این مکان وجود دارد که می توانید از آن استفاده  نمایید.

Antalium

مرکز خرید آلانیوم (Alanyum Mall) از مراکز فروش در آنتالیا یا آلانیا یکی از مراکز خرید آنتالیاست که در سال ۲۰۰۶ در منطقه ی لارای این شهر گشایش شده است. این مرکز را می تمهید یکی از دلبر ترین مراکز معامله آنتالیا بر شمرد که در آن شما جمع بر یک ابتیاع خوب می توانید روز محاسن را نیز در کنار طایفه ی خود داشته و از لحظات سفرتان لذت ببرید. در این مرکز معامله شما می توانید اقمشه اثاثیه خانگی، افزار تفنن ها، پوشاک غیرتمندانه و زنانه، محصولات دیجیتال، محصولات آرایشی و بهداشتی و … را با بهترین کیفیت و مشهور ترین برندهای جهانی فراهم نمایید. ۲۰۶ برند مختلف در این مرکز مشغول تلاش می باشند. علاوه براین یکی از نمایندگی عامل های کارفور که یک شرکت قطعه فروشی چندملیتی فرانسوی است، نیز در این مرکز باصره می شود. در این جا درعوض جهت بیع در آنتالیا می توانید از امکانات دیگری مثل هماهنگ رستوران، کافه، مجموعه های تفریحی و پیك نیك حیث کودکان و … نیز برخوردار باشید.برای بازدید از مرکز معامله آلانیوم می توانید از زمان ۱۰ صبح تا ۱۱ شب به نشانی آنتالیا، منطقه ی لارا، جمهوریت رجعت نمایید.

کِندو

بازار کندو (Kundu bazaar) به خاطر ابتیاع در آنتالیا و راهنمای سودا در آنتالیا یکی عقبی از بازارهای گرانبها آنتالیاست که در منطقه ی توریستی لارا استواری دارد. در این بازارگاه اقمشه سوپر های پوشاک شجاعانه و زنانه، بوتیک ها، فروشگاه های صنایع دستی و … بینایی می شود. مسلماً کالاهای این مرکز ارتباط به قیمت آن ها دارای کیفیت حال تمنا خریداران نیستند و وافراً و به ندرت مشتریان از این فقره آزرده خاطر می باشند.

 آکاپارک

مرکز شراء آکاپارک (Akkapark Shopping Mall) برای راهنمای فروش در آنتالیا از باب معامله در آنتالیا از مراکز معامله در آنتالیا یکی از دوست ترین مراکز فروش آنتالیاست که با ۵۸۰۰ متر چهارضلعی پیمایش در سال ۲۰۰۶ در این شهر وا كردن شده است. در ا ین جا شما می توانید طیف وسیعی از کالاهای حال فقر خود از كاملاً امتعه شكل های غیرتمندانه و زنانه، محصولات نساجی، جواهرات، ابزار بازی، وسائل ورزشی، کیف و کفش، ابزار جانبی و … را مجهز نمایید. اندازه زیادی از برندهای بین المللی و مشهور نیز در این مرکز گلاویز گرفتار به تكاپو می باشند.مرکز شراء آکاپارک در عنوان آنتالیا، مرادپاشا، کمرگزی، آزادراه نوپرست سفر تحكیم دارد و از ایام ۱۰ صبح تا ۱۱ شب بانظم ی پذیرایی از خریداران و بازدیدکنندگان می باشد. در این مرکز به خاطر خرید در آنتالیا اضافه بر سوپر ها، مطعم و کافه برای راهنمای خرید در آنتالیا در مراکز شراء در آنتالیا نیز درخصوص سكون بردبار و غذاخوردن بازدیدکنندگان بود دارد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید