ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا

ساحل لارا

سواحل آنتالیا یکی از برترین و زیباترین سواحل توریستی ترکیه و حتی دنیا به شمار می روند. سواحل آنتالیا علاوه بر داشتن طبیعتی بی نظیر و فوق العاده نقاط توریستی دیگری مثل رستوران ها، مغازه ها، بازارچه ها و…. را شامل می شوند.

ساحل لارا

ساحل لارا

به طور کلی جاذبه های گردشگری آنتالیا را می توان در سه چیز خلاصه کرد؛ مراکز خرید آنتالیا که هر کدام از دیگری کاملا متفاوت است، هتل های آنتالیا که خود به تنهایی یک جاذبه گردشگری محسوب می شوند و جاذبه هایی چون پارک های آبی و رستوران ها و… را شامل می شوند و دیگری جاهای دیدنی آنتالیا است که به جاذبه های تاریخی و طبیعی تقسیم می شود. در میان جاذبه های طبیعی شاید بتوان گفت که سواحل حرف اول را می زنند، آنتالیا شهر ساحل و دریاست؛ روزهای آنتالیا با درخشش نور خورشید بر دریای نیلگون مدیترانه خودنمایی می کند و شب های آرام آن با صدای گوش نواز موج دریا آرامش خاصی را تداعی می کند، این شهر با داشتن جمعیت جوان یکی از مهیج ترین سواحل دنیا را دارد، بازی های آبی و ساحلی مثل والی بال ساحلی، فوتبال ساحلی، شب نشینی ها و… از جمله خصوصیات بارز و دائمی ساحل آنتالیا به شمار می رود.

ساحل لارا

ساحل لارا

ساحل لارا

ساحل لارا که در شرق آنتالیا واقع شده به دلیل نزدیک بودن به هتل های چهار ستاره و پنج ستاره و نزدیک بودن به آبشار دودن از جذابیت کاملا متفاوتی نسبت به دیگر سواحل آنتالیا برخوردار است، آبشار مشهور دودن تنها ده کیلومتر از ساحل لارا فاصله دارد شما می توانید از نزدیک نظاره گر ریختن آبشار دودن در دریای مدیترانه باشید، به جرات می توان گفت که ساحل لارا بیشتر از یک روز از وقت شما را خواهد گرفت، در این ساحل بازارچه های صنایع دستی برپاست که شما می توانید ساعت ها در آن قدم بزنید و خرید کنید.

ساحل لارا

ساحل لارا

امتیاز دهید:

2 دیدگاه

یک نظر دهید