هتل لارا پارک آنتالیا

هتل لارا پارک آنتالیا در منطقه ای در شهری به نام لارا قرار گرفته است. سرویس دهی در این هتل زیبا به صورت All Inclusive می باشد. قرار گیری در نزدیکی سواحل زیبا منظره ای زیبا و آب و هوایی مطبوع برای مهمانان خلق نموده است. این هتل ۵ ستاره دارای ساحل اختصاصی در ۲۰۰ متری خود می باشد. شاتل رایگان نیز برای رفاه گردشگران در زمان های تعیین شده ای وجود دارند. با اقامت در هتل لارا پارک تنها ۸ کیلومتر با فرودگاه آنتالیا و ۱۲ کیلو متر با مرکز شهر آنتالیا فاصله خواهید داشت.

هتل لارا پارک آنتالیا

هتل لارا پارک آنتالیا

۴۷۲ اتاق زیبا و شیک در این ساختمان ۴ طبقه برای اقامتی آرام و خاطره انگیز وجود دارند. اینترنت وای فای رایگان ، مینی بار ، تلویزیون ، حمام و سشوار و سرویس بهداشتی تمیز با امکانات مورد نیاز در این اتاق های مدرن و با طراحی و دکوراسیونی چشم نواز از جمله تسهیلاتی هستند که برای آسایش مهمانان در اتاق ها در نظر گرفته شده اند. یکی از ویژگی های مناسب اتاق ها ، وجود بالکن در هر اتاق است که نمای زیبایی از دریا و طبیعت را در اختیار مهمانان قرار می دهد. به دلیل وجود داشتن سیستم تهویه هوا ، اتاق ها از تهویه مناسبی برخوردار هستند.

شما می توانید غذا های متنوع و با کیفیت سنتی ترکی و بین المللی را در رستوران شیک و در محیطی گرم تجربه نمایید و اوقات خوشی را سپری کنید. یک بوفه نیز در هتل وجود دارد که برای صرف میان وعده ها می توانید از آن استفاده نماید. بی جهت نیست که این هتل به عنوان یکی از تهترین هتل های آنتالیا شناخته شده است.

هتل لارا پارک آنتالیا

هتل لارا پارک آنتالیا

استخر رو باز ، استخری ویژه برای کودکان و خدمات ماساژ دهی از تسهیلات ورزشی و خدمات خانه داری ، اتو کشی ، صرافی ، اتومبیل اجاره ای و صندوق امانات از تسهیلات رفاهی ارائه شده توسط مسئولین برای گذراندن تعطیلات و اوقات مهمانان در آرامش کامل می باشند. پذیرش در این هتل به صورت شبانه روزی صورت می گیرد.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید