مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا (Ozdilek Shopping Mall)

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا از جمله مراکز خرید آنتالیا و بسیار محبوب و پرطرفدار، هم در نزد گردشگران تور ترکیه و هم در نزد مردم ترکیه است و در میانه آنتالیا واقع شده است. این مرکز خرید یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خرید از برندهای معتبر و بزرگ خارجی ست.

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا که در حدود ۷ سال پیش افتتاح شد، با رفتن به آن که یکی از بزرگترین مراکز خرید آنتالیاست، خواهید توانست تا برخی از ساعت های سفر خود را در آن صرف خرید و سرگرمی کنید. اوزدیلک در زبان ترکی رابطه‌ی صمیمی و عاطفی را معنی می دهد و همین موضوع نیز در رفتار آن ها با مشتریان قابل مشاهده است.

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

از جمله نقاط قوت مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا، این است که شما در آن می توانید به سالن‌های نمایش فیلم و همچنین پرداختن به تفریح بولینگ بپردازید. ضمن اینکه رستوران‌های مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا، با کیفیت ترین خوراکی های جهانی و ترکیه ای را برای شما تهیه می کنند. ضمن اینکه اگر بچه دارید می توانید آن ها را به زمین بازی برده و خودتان با همسرتان به کافی شاپ مخصوص آن بروید و با نوشیدن و خوردن انواع نوشیدنی ها و گوش دادن به بهترین موسیقی های ترکی و ایرانی و خارجی لحظاتی خوش و خرم داشته باشید.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید