هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

[two_fifth]

مشخصال کلی هتل

نام کامل: Rixos Sungate

ستاره های هتل: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

موقعیت: آنتالیا

خدمات: All Inclusive

تعداد اتاق ها: ۱۰۹۴

وب سایت هتل

[/two_fifth]

[three_fifth_last][/three_fifth_last]
هتل ریکسوس سانگیت عضو هتل های زنجیره ای ریکسوس در منطقه ی بلدیبی آنتالیا، یکی از بزرگ ترین تفرجگاه های سراسر ترکیه و مدیترانه است که با مساحتی بالغ بر ۲۵۰ هزار مترمربع در فاصله ی ۵۰ کیلومتری با فرودگاه و ۲۵ کیلومتری آنتالیا قرار گرفته است.

این هتل ۵ ستاره با دارا بودن یک کیلومتر محوطه ی ساحل و ۱۱۰۷ اتاق با امکانات درجه یک،۷ رستوران و امکانات ورزشی و درمانی جزو بهترین هتل های تور آنتالیا قرار گرفته است.

هتل ریکسوس آنتالیا

نمایی از هتل ریکسوس آنتالیا

اتاق های لوکس که بصورت سوئیت های خانوادگی، ردیف خانه های مخصوص خانواده ها، ویلاها و سوئیت های دوبلکس قرار دارند.

اتاق های هتل ریکسوس سانگیت

اتاق دلوکس هتل ریکسوس سانگیت

این هتل با دارا بودن چشمه ی آب معدنی جاذبه ی گردشگری ترکیه قرار گرفته است که دومین هتل با چشمه ی آب معدنی است.

از امکانات منصر به فرد این هتل بخش های ماساژ و درمان سلامتی و زیبایی جسمی و روحی است که خود موجب انتخاب این هتل بعنوان محل اقامت بسیاری از مسافرین و گردشگران شده است.

استخر سر پوشیده و سر باز با مساحت ۱۸ هزار مترمربع، پارک آبی، بوتیک های لوکس، رستوران، کافی شاپ و شهربازی با مساحت ۲۰ هزار مترمربع از جمله مزایای این هتل به شمار میروند.

استخر هتل ریکسوس سانگیت

استخر هتل ریکسوس سانگیت

کودکان خود را در شهربازی این هتل بگذارید تا پادشاهی کنند!

پادشاهی کودکان” نامی است که بر این شهربازی گذاشته اند تا بتوانید از امکانات سالن های ورزشی و اجتماعات و اداری هتل استفاده کنید بدون اینکه نگران پادشاهان کوچک خود باشید!

پادشاهی کودکان هتل ریکسوس سانگیت

پادشاهی کودکان هتل ریکسوس سانگیت

می توانید در کنار چشمه ی۸ هزار متر مربعی این هتل از امکانات رایگان وعده های غذایی،میان وعده ها و نوشیدنی هایی هم چون قهوه، چای و…استفاده کنید.

هفت رستوران این هتل شامل رستوران های ایتالیایی، ترکیه ای، مدیترانه ای، ژاپنی، چینی، دریایی، مکزیکی و خانه کباب است که متناسب با هر ذائقه و سلیقه تدارک دیده شده است.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید