جذابیت استفاده از رفتینگ در آنتالیا

در هر کشوری تفریحات هیجانگیز و جذابی وجود دارد که ممکن است برای هر گردشگر و توریستی جذابیت خاص خود را دارد که ممکن است توجه هر مسافری را به خود جلب می نماید. یکی از این تفریحات رفتینگ می باشد که در شهر آنتالیا انجام می شود. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی آنتالیا در مورد جذابیت استفاده از رفتینگ در آنتالیا بیشتر می گوییم.

Image result for rafting in antalya

رفتینگ همان قایق ماشین روی رودخانه های پر جوش و فریادكنان است، در رفتینگ شدت امواج رودخانه تا حدی است که باعث بوجود آمدن کف روی آب می شود و به همین دلیل به آن قایق رانی روی آب های سفید هم می گویند. محل رفتینگ آنتالیا، رود ی حواشی شهر است، شدت این رود تا مقدار ای است که در خیلی از جاها اصلا تهی دست به پارو زدن شما نیست و این شمایید که با شیوع آب ولی می شوید.

رفتینگ در آنتالیا

رفتینگ در واقع یک گشت دسته جمعی و انفرادی است که در آن ۲ الی ۸ نفر سوار بر قایق های خصوصی این گشت می شوند. هر فردی پاروی خود را دارد  باید در شرایطی که عادت آب آرام است پارو بزند. این قایق ها با یک مربی کاملا حرفه ای ارشاد می شود. رفتینگ آنتالیا هم هر روز در دوروبر این شهر برگذار می شود و یکی از جانانه ترین تفریحات آنتالیا به ویژه در بین ایرانی هاست. توصیه می کنیم در سفر به انتالیا حتما آن را آزمایش کنید و لحظه لحظه ی یک روز خوش و شاد و عاطفی را در آن تجربه کنید و لذت سفرتان را به یاد ثابت کنید.

جذابیت استفاده از رفتینگ در آنتالیا

رفتینگ آنتالیا چطور است؟

شاید برایتان سوال باشد که رفتینگ آنتالیا چطور است و آیا به وزن پایگاه ی  کافی دلهره دارد و مهمتر از آن آیا امن هست؟ در جواب این سوال باید گفت که در آنتالیا، رفتینگ روی نهر ای وحشی در حواشی شهر ادا می شود. برای این تفریح اول مربی ای حرفه ای هر آنچه لازم است بدانید را به شما یاد می دهد تا در ضمن آن بتوانید به خوبی اسباب را کنترل کنید. بعد از این پرورش ها، به بالای کوهی برده می شوید که نهر از آن سرچشمه می گیرد. سفر دلهره انگیز شما از این موضع و آنجا آغاز می شود…

رفتینگ

سوار بر قایق می شوید و مسیر رود را به سمت بن پارو می زنید، طول این رود ۱۴ کیلومتر است و شما در قایق های ۲ تا ۸ نفره به معشوق یک مربی مجرب سوار بر آن هستید. رفته رفته با جلوتر رفتن، جوشش رونق های آب بسیار و اكثر می شود، در این موقع می توانید همزمان از منظره ی  کوهستانی زیبای حواشی نهایت لذت را ببرید و در مسیر بناهای بااهمیت به یاد ماندنی مثل برج پادگان، پل رومی و… را ببینید.

در قسمت هایی که استعمال رایج شدن اب به اوج خود می رسد و با سرعت زیادی رو به جلو در حرکتید،  ممکن است قایق به طرفی خم شود و حس کنید به داخل آب می افتید در واقع قسمت واهمه انگیز رفتینگ آنتالیا هم همین ترس هاست امیدوار نباشید چون رفتینگ در این رود کاملا امن و سالم است.

جذابیت استفاده از رفتینگ در آنتالیا

رفتینگ آنتالیا یکی از بهترین تجربه هایی است که در سفر به این شهر جذاب می توانید داشته باشید، بعد از یک قایق رانی پر دل واپسی در یکی از کمپ های کنار جیحون قرار ثبات کرده و یک چاشت مطلوب خوشبو میل می کنید، می توانید در این مدت شنا هم کنید. ساعت شروع رفتینگ ۱۰:۴۵ صبح است.

امتیاز دهید:

یک نظر دهید